3 خودروی جدید هوندا برای هند – تمام جزئیات کلیدی

هوندا کارز هند با ورود شاسی بلند سایز متوسط ​​Elevete بازار خود را احیا کرده است. این خودروساز ژاپنی با هدف افزایش بیشتر فروش خود، قصد دارد تا سال 2030 چهار SUV جدید معرفی کند. این طرح شامل یک SUV کاملاً جدید ساب کامپکت (نام رمز: 3US)، یک سدان کامپکت نسل جدید Amaze و Elevete EV است. بیایید نگاهی به جزئیات کلیدی خودروهای آینده هوندا بیندازیم.

خودروهای هوندا آینده در هند

نسل جدید هوندا آماز

هوندا آماز 2024 جدید

Amaze کاملاً جدید پلتفرم خود را با شاسی بلند سایز متوسط ​​Elevete به اشتراک می گذارد، اگرچه برای سازگاری با فاصله بین دو محور کوتاه تر، کمی اصلاح خواهد شد. این سدان جمع و جور با طراحی به طور قابل توجهی بهبود یافته و ویژگی های جدید همراه با حفظ تنظیمات موتور فعلی عرضه می شود. Amaze جدید بیشتر عناصر طراحی خود را از Accord با مشخصات جهانی گرفته است. جزئیات داخلی در حال حاضر ناچیز است، اما انتظار می‌رود که با یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر سیستم اطلاعات سرگرمی مشابه آنچه در Elevate وجود دارد، عرضه شود. این خودرو چندین ویژگی را از برادر SUV سایز متوسط ​​خود به عاریت گرفته است. برای قدرت، هوندا آماز 2024 از همان موتور بنزینی 1.2 لیتری 4 سیلندر با 89 اسب بخار قدرت و 110 نیوتن متر گشتاور استفاده خواهد کرد. هر دو گیربکس دستی و اتوماتیک CVT ارائه خواهند شد.

هوندا لیویت EV

D2D Honda Elevete

را هوندا لیویت EV تا سال 2026 تحت پروژه جدید ACE (Asian Compact Electric) این برند قرار خواهد گرفت. با نام رمز DG9D، این شاسی بلند الکتریکی با هیوندای Creta EV و Maruti Suzuki eVX آینده رقابت خواهد کرد. هوندا تا پایان سال جاری شروع به بازسازی تاسیسات تاپوکارا خود در راجستان برای تولید Elevete EV خواهد کرد. جزئیات خاصی از این محصول هنوز در دسترس نیست، اگرچه احتمالاً چند تغییر در طراحی خاص خودروهای برقی در داخل و خارج دریافت خواهد کرد.

SUV ساب کامپکت هوندا

SUV ساب کامپکت هوندا

گزارش شده است که خودروساز ژاپنی با یک مدل کاملاً جدید وارد بخش رقابتی شاسی بلندهای ساب کامپکت شده است. هنوز برای اظهار نظر در مورد ویژگی ها و مشخصات آن زود است، اما شاسی بلند ساب کامپکت جدید هوندا می تواند با موتور 1.2 لیتری بنزینی که در حال حاضر در Amaze استفاده می شود ارائه شود. همین موتور را می توان با فناوری هیبریدی تقویت کرد. پس از عرضه، با کیا سونت، هیوندای ونوئه، ماروتی برزا، ماهیندرا 3XO و سایر خودروهای این سگمنت رقابت خواهد کرد.


3 خودروی جدید هوندا برای هند – تمام جزئیات کلیدی
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/3-new-honda-cars-for-india-all-key-details-62079/