3 خودروی هیبریدی تویوتا برای هند برنامه ریزی شده است – 2 MPV، 1 SUV


تویوتا موتور برنامه خود را برای مشارکت در بخش جابجایی سبز هند و عرضه چندین خودروی هیبریدی در چند سال آینده فاش کرده بود. بازوی هندی این شرکت، تویوتا Kirloskar Motor (TKM) در حال انجام مطالعات امکان سنجی برای خودروهای CNG، الکتریکی، اتانول و سبز هیدروژنی آینده خود است. این شرکت در حال حاضر 2000 کرور روپیه روی فناوری و برق رسانی برای بازارهای داخلی و صادراتی سرمایه گذاری کرده است.

این شرکت اخیراً شاسی بلند تویوتا Urban Cruiser Hyryder را با پیشرانه‌های هیبریدی ملایم و قوی عرضه کرده است. انواع هیبریدی ملایم در محدوده قیمتی 10.48 تا 17.19 لک موجود است و مدل هیبریدی قوی از 15.11 لک تا 18.99 میلیون روپیه (همه، نمایشگاه قبلی) قیمت دارد. پس از Hyryder، خودروساز ژاپنی سه خودروی جدید هیبریدی (UVs) از جمله Innova HyCross، فورچونر هیبریدی و C-MPV جدید.

تویوتا اینووا هیبریدی 2023

Toyota Innova HyCross (معروف به Innova Zenix در اندونزی) عرضه بزرگ بعدی این خودروساز ژاپنی در این کشور خواهد بود. اگر گزارش‌های رسانه‌های اندونزی را باور کنیم، Zenix با پیشرانه 2.0 لیتری بنزینی و 2.0 لیتری هیبریدی در دسترس خواهد بود. راه اندازی دوم شامل یک واحد بنزین، یک موتور الکتریکی و یک بسته باتری است. این پیشرانه ها، واحدهای ساخت هند خواهند بود. جالب اینجاست که Innova Zenix می تواند با سیستم ADAS تویوتا (Toyota Safety Sense – TSS) و سانروف پانوراما برقی عرضه شود.

را نسل جدید تویوتا فورچونر گزارش شده است که با موتور دیزلی 1GD-FTV 2.8L مجهز به فناوری هیبریدی ملایم و یک ژنراتور استارت یکپارچه (ISG) عرضه می شود. در مقایسه با نسخه موجود، نسخه جدید دارای مسافت پیموده شده و ویژگی های بالایی خواهد بود. این می تواند با ADAS، کنترل پایداری خودرو و فرمان برقی بسته بندی شود.

این خودروساز ژاپنی همچنین در حال کار بر روی یک MPV بخش C است که طبق گزارش ها از پلت فرم FWD استفاده می کند. در اینجا، در برابر Maruti Suzuki Ertiga و Kia Carens قرار می گیرد. تویوتا C-MPV جدید ممکن است سال آینده با پیشرانه هیبریدی عرضه شود.
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: