3 شاسی بلند سایز متوسط ​​محبوب هند به زودی انواع CNG را دریافت می کنند


سه شاسی بلند سایز متوسط ​​محبوب هند به زودی با گزینه های سوخت CNG شامل Maruti Suzuki Grand Vitara، Toyota Urban Cruiser Hyryder و Hyundai Creta عرضه خواهند شد. در واقع، رزرو تویوتا Hyryder CNG رسما با مبلغ اولیه 25000 روپیه آغاز شده است. احتمالاً این اولین مدل در بخش خود است که با کیت CNG نصب شده در کارخانه ارائه می شود. در حالی که مدل های ویتارا و هایریدر CNG قرار است ماه آینده (یعنی دسامبر 2022) وارد جاده ها شوند، انتظار می رود Creta CNG در اوایل سال 2023 وارد بازار شود.

این Maruti Grand Vitara CNG و Toyota Hyryder CNG با موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر K15C بنزینی همراه با گیربکس 5 سرعته دستی عرضه می شود. با کیت CNG، SUV ها بازده سوخت 26.10 کیلومتر بر کیلوگرم را ارائه می دهند. همین پیشرانه مسافت پیموده شده 26.32 کیلومتر بر کیلوگرم را در Maruti XL6 CNG ارائه می دهد. در حالت CNG، راه اندازی قدرتی نزدیک به 88 اسب بخار و گشتاور 121.5 نیوتن متر را ارائه می دهد. در فرم استاندارد خود، واحد هیبریدی ملایم بنزینی حداکثر قدرت 103 اسب بخار و گشتاور 136 نیوتن متر را تولید می کند.

سانروف تویوتا هایریدر

در حالی که تویوتا Hyryder CNG در تریم های S و G میان رده در دسترس خواهد بود، Maruti Grand Vitara CNG می تواند در تمامی نسخه ها در دسترس باشد. به جز نشان CNG در عقب، هیچ تغییری در طراحی و فضای داخلی SUV ها ایجاد نخواهد شد.

این هیوندای کرتا CNG انتظار می رود با موتور 1.4 لیتری GDi توربو بنزینی و گیربکس 6 سرعته دستی عرضه شود. در حالت CNG، قدرت و گشتاور خروجی کمتر از واحد بنزینی استاندارد خواهد بود. دومی قدرت ادعایی 138 اسب بخار و گشتاور 242 نیوتن متر را ارائه می دهد. نسخه CNG کرتا ممکن است با مدل فیس لیفت خود عرضه شود که اولین نمایش خود را در نمایشگاه خودرو دهلی 2023 در هند انجام خواهد داد. رویداد دوسالانه خودرو در ژانویه در گریت نویدا برگزار خواهد شد.


3 شاسی بلند سایز متوسط ​​محبوب هند به زودی انواع CNG را دریافت می کنند
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: