3 شاسی بلند سوزوکی ماروتی به زودی معرفی می شود


ماروتی سوزوکی در حال آماده شدن برای عرضه چندین مدل جدید در کشور قبل از پایان سال مالی 2023-24 است. MSIL در 3 ماه آینده 3 SUV شامل یک نسخه CNG از SUV Brezza را در کشور معرفی خواهد کرد. علاوه بر این، این شرکت قیمت کراس اوور مورد انتظار Fronx و SUV سبک زندگی Jimny را تا ماه می تا ژوئن 2023 منتشر خواهد کرد.

رزرو CNG Maruti Brezza

ماروتی سوزوکی نسخه CNG شاسی بلند کامپکت Brezza را در نمایشگاه خودرو 2023 به نمایش گذاشته بود. نمایندگی های منتخب پذیرش رزرو برای Brezza CNG را آغاز کرده اند. این اولین مدل در رده خود خواهد بود که گزینه سوخت CNG را ارائه می دهد. این خودرو از یک موتور 1.5 لیتری بنزینی-CNG بهره می برد که قدرت گرند ویتارا، ارتیگا و XL6 را تامین می کند. در حالت CNG، پیشرانه 88 اسب بخار و 121.5 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این خودرو با گیربکس 5 سرعته دستی عرضه خواهد شد. مدل جدید احتمالاً مسافت پیموده شده بیش از 26 کیلومتر بر کیلوگرم را ارائه می دهد.

راه اندازی Maruti Fronx

Maruti Suzuki Fronx را می توان به صورت آنلاین یا در نمایندگی های مجاز NEXA با پرداخت مبلغ 11000 روپیه رزرو کرد. انتظار می رود در نیمه اول آوریل 2023 راه اندازی شود. احتمالاً حدود 7 تا 11 میلیون روپیه قیمت دارد. مدل جدید رقیب نیسان مگنیت و رنو کیگر خواهد بود. بیشتر ویژگی های داخلی و پنل های بدنه را با هاچ بک Baleno به اشتراک می گذارد. Fronx با 2 موتور ارائه می شود: 90 اسب بخار، 1.2 لیتر NA بنزینی با 5MT و AMT، و 100 اسب بخار بنزین 1.0 لیتر توربو با مبدل گشتاور 5MT و 6 سرعته.

Maruti Suzuki Jimny 4x4

ماروتی سوزوکی قیمت‌های SUV جدید جیمنی را تا ماه می 2023 اعلام خواهد کرد. مدل جدید برای رزرو در نمایندگی‌های NEXA یا به صورت آنلاین در وب‌سایت NEXA در دسترس است و می‌توان آن را با پرداخت مبلغ 25000 روپیه رزرو کرد. این خودرو در دو سطح تریم زتا و آلفا عرضه خواهد شد. جیمنی 5 در از یک موتور 1.5 لیتری K15B 4 سیلندر بنزینی با سیستم استارت/استاپ در حالت آرام بهره می برد. این موتور قادر به تولید 103 اسب بخار قدرت و 134.2 نیوتن متر گشتاور است. گزینه های گیربکس شامل یک 5 سرعته دستی و یک مبدل گشتاور 4 سرعته اتوماتیک است. به سیستم Suzuki AllGrip Pro 4WD با جعبه انتقال دستی و گیربکس کم برد با حالت های 2WD بالا، 4WD بالا و 4WD-low مجهز شده است.


3 شاسی بلند سوزوکی ماروتی به زودی عرضه می شود – 1 CNG، 2 بنزین
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: