3 ماشین برتر آینده ماروتی NEXA در سال 2023


ماروتی سوزوکی با توجه به پاسخ مثبت به گرند ویتارا جدید و بالنو جدید، در حال آماده شدن برای عرضه چندین خودرو و SUV جدید در مدل های جدید است. این شرکت چندین مدل پریمیوم جدید را معرفی خواهد کرد تا از طریق شبکه نمایندگی های برتر NEXA به فروش برسد. در این مقاله در مورد 3 خودروی برتر جدید ماروتی سوزوکی تحت شبکه نمایندگی پریمیوم NEXA در کشور در سال 2023 صحبت می کنیم.

SUV Maruti Baleno Cross Futuro

ماروتی سوزوکی قرار است در سه ماهه اول سال 2023 یک کراس اوور جدید را در کشور عرضه کند. کراس اوور جدید ماروتی که قرار است در نمایشگاه خودروی 2023 رونمایی شود، منحصراً از طریق شبکه نمایندگی NEXA به فروش می رسد. این مدل که در داخل پروژه YTB نامیده می شود، بر اساس پلتفرم HEARTECT که زیربنای Baleno جدید است، ساخته خواهد شد. شایعه شده است که این خودرو Maruti Baleno Cross نامیده می شود و رقیب نیسان مگنیت، رنو کیگر، هیوندای ونوو و کیا سونت خواهد بود. این موتور به موتور 1.0 لیتری بوسترجت 3 سیلندر توربو بنزینی با تنظیمات هیبریدی ملایم مجهز خواهد شد. این موتور 100 اسب بخار قدرت و 150 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. نسخه‌های با مشخصات پایین‌تر یک موتور 1.2 لیتری DualJet بنزینی با گزینه‌های گیربکس دستی و AMT دریافت خواهند کرد.

سوزوکی جیمنی 5 توسط Rendered

ماروتی سوزوکی با آفرودر کاملاً جدید جیمنی وارد رده شاسی بلندهای سبک زندگی خواهد شد. این شرکت جیمنی 5 در را در نمایشگاه خودروی 2023 در ژانویه به نمایش خواهد گذاشت. به طور انحصاری از طریق شبکه نمایندگی برتر NEXA فروخته خواهد شد. این خودرو با خودروهایی مانند ماهیندرا تار و فورس گورکا رقابت خواهد کرد که در آینده نزدیک مدل های 5 در را نیز دریافت خواهند کرد. در مقایسه با مدل 3 در جیمنی سیرا، شاسی بلند جیمنی جدید بر روی فاصله بین دو محور 300 میلی متر بیشتر سوار می شود و طول آن 300 میلی متر افزایش یافته است. ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در به یک موتور 1.5 لیتری K15C جدید بنزینی تنفس طبیعی با مجموعه هیبریدی ملایم مجهز خواهد شد. این موتور قادر به تولید 101 اسب بخار قدرت و 137 نیوتن متر گشتاور است. گزینه های گیربکس شامل 5 سرعته دستی و تبدیل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک خواهد بود. جیمنی 5 درب جدید مجهز به تنظیمات سوزوکی AllGrip Pro AWD است که توانمندترین نسخه فناوری AllGrip سوزوکی است.

Toyota Innova HyCross MPV 2023

ماروتی سوزوکی MPV 3 ردیفه جدیدی را بر اساس Innova Hycross جدید در کشور در سال 2023 عرضه خواهد کرد. برای قرار گرفتن در بالای سوزوکی XL6، MPV جدید از طریق شبکه نمایندگی NEXA فروخته خواهد شد. این خودرو بر اساس پلتفرم دیفرانسیل جلو TNGA-C تویوتا ساخته خواهد شد و از موتور هیبریدی تویوتا بهره خواهد برد. این موتور با دو گزینه موتور 2.0 لیتری بنزینی و 2.0 لیتری بنزینی با فناوری هیبریدی قوی ارائه خواهد شد. این خودرو می تواند نسخه بومی سازی شده THS II (سیستم هیبریدی تویوتا) را دریافت کند که دارای طرح دو موتوره است که گشتاور و راندمان سوخت بالا را افزایش می دهد. Maruti C-MPV جدید منحصراً از طریق شبکه نمایندگی های برتر NEXA به فروش می رسد.


3 ماشین برتر آینده ماروتی NEXA در سال 2023 – جیمنی، MPV، کراس اوور
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: