3 ماشین جدید MG آینده


MG Motor India قبلاً برنامه خود را برای ورود به بخش خودروهای برقی جمع و جور در بازار انبوه در سال آینده فاش کرده است. در واقع، این شرکت آزمایش خودروی الکتریکی کامپکت آینده خود را در کشور آغاز کرده است. این مدل ممکن است اولین نمایش عمومی خود را در نمایشگاه خودروی 2023 در ژانویه انجام دهد و ممکن است تا ژوئن عرضه شود. که در داخل با نام E230 شناخته می شود MG کوچک EV جدید بر اساس Wuling Air EV که در اوایل سال جاری در اندونزی معرفی شد، ساخته خواهد شد. با این حال، این مدل چند تغییر خاص بازار را دریافت خواهد کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که این خودروساز بریتانیایی در تلاش است تا حدود 300 تا 600 میلیون دلار سرمایه محلی به دست آورد و احتمالاً این معامله پیش از پایان سال مالی جاری بسته خواهد شد. با سرمایه گذاری جدید، این شرکت قصد دارد ظرفیت تولید خود را افزایش دهد و سبد محصولات خود را در هند گسترش دهد.

MG Wuling Air EV

این شرکت در نظر دارد ظرفیت تولید کارخانه هالول در گجرات خود را به 3 هزار واحد در سال‌های آینده افزایش دهد. از هم اکنون، ام جی موتور هند با مسائل و مشکلات زنجیره تامین مربوط به محدودیت های واردات دست و پنجه نرم می کند.

در حالی که خودروی الکتریکی کوچک جدید MG در اوایل سال آینده وارد بازار می شود، این شرکت به روز رسانی های میانسالی را برای دو شاسی بلند خود – Hector و Gloster ارائه خواهد کرد. را 2022 ام جی هکتورکه در حال حاضر در مرحله آزمایشی است، احتمالاً با چند به روز رسانی طراحی و ویژگی ارائه می شود. یکی از به‌روزرسانی‌های اصلی ممکن است به شکل ADAS (سیستم کمکی درایو پیشرفته) باشد، همانطور که در Gloster دیده‌ایم. این مجموعه شامل ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی، هشدار برخورد از جلو، پارک بدون دست و هشدار خروج از خط است.

MG Gloster Savvy 7 نفره

را فیس لیفت جدید MG Gloster 2022 همچنین ممکن است شاهد تغییرات ظریف زیبایی همراه با تعدادی ویژگی جدید باشد. این SUV قبلاً مملو از موارد پیشرفته بسیاری بوده است. تنظیم موتور احتمالاً از مدل فعلی انجام می شود.


3 خودروی جدید MG در آینده – 2 فیس لیفت SUV، 1 EV
منبع