30 لاخ Maruti WagonR فروخته شده در هند – ارقام فروش توضیح داده شده است


Maruti Suzuki WagonR یکی از پرفروش ترین خودروهای کشور است. این خودروساز هندو-ژاپنی اعلام کرده است که این خودروی هاچ بک از زمان عرضه در سال 1999 از مرز 30 میلیون دلار عبور کرده است. این خودرو در سال 2015 به فروش 15 میلیونی دست یافت (16 سال) و فروش بعدی 15 میلیون در سال 2023 (8 سال) به دست آمد.

در حال حاضر، Maruti WagonR در نسل سوم خود قرار دارد که با موتورهای بنزینی 1.0 و 1.2L سری K عرضه می شود. هر دو موتور دارای فناوری Dualjet، Dual VVT، ISS (استارت در حالت آماده به کار) و EGR خنک شده (گردش گاز اگزوز) هستند. همه فن آوری ها راندمان سوخت آن را افزایش می دهند و انتشار کربن را کاهش می دهند.

فروش واگن ماروتی

موتور بنزینی 1.0 لیتری هاچ بک حداکثر قدرت 67 اسب بخار و واحد بنزینی 1.2 لیتری 90 اسب بخار را تولید می کند. اولی را می توان با کیت CNG کارخانه ای نیز داشت. حداکثر قدرت این دستگاه 57 اسب بخار است. ماروتی سوزوکی ادعا می کند که موتور بنزینی 1.0 لیتری WagonR بازده سوخت 25.19 کیلومتر در تریم VXi AMT و بنزین 1.2 لیتری 24.43 کیلومتر در تریم های ZXi AMT و ZXi+ AMT را ارائه می دهد. نسخه CNG این هاچ بک سرعت 34.05 کیلومتر بر کیلوگرم را ارائه می دهد. خواندن – خودروهای سوزوکی ماروتی برای تغییر نسل – 2 مدل محبوب

امکاناتی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با قابلیت اتصال Android Auto و Apple CarPlay، سرعت سنج، نشانگرهای چرخش روی آینه های بغل، مه شکن جلو، 4 بلندگو، صندلی کناری سرنشین جلو در زیر سینی، آینه های بال تاشو برقی، برف پاک کن عقب، واشر و مه زدا و رینگ های آلیاژی 14 اینچی برای تریم بالای ZXi+ در نظر گرفته شده است. کیت ویژگی استاندارد شامل دو کیسه هوا، سنسورهای پارک عقب، ABS با EBD، هشدارهای سرعت، یادآوری کمربند ایمنی، AC دستی، شیشه‌های جلو برقی، قفل مرکزی، فاصله تا خالی شدن، استارت/ایست بی‌حرکت و رینگ‌های فولادی 13 اینچی است.

در حال حاضر، Maruti WagonR در محدوده قیمتی بین 5.54 تا 7.42 میلیون روپیه عرضه می شود. این مدل دارای دو نوع CNG LXi و VXi است که به ترتیب 6.45 میلیون روپیه و 6.89 میلیون روپیه قیمت دارند. سه نوع با گیربکس AMT وجود دارد – VXi، ZXi و ZXi+ دو رنگ – به ترتیب با قیمت 6.54 میلیون روپیه، 6.83 لاخ و 6.88 میلیون روپیه. تمامی قیمت های ذکر شده در نمایشگاه قبلی می باشد.


30 لاخ Maruti WagonR فروخته شده در هند – ارقام فروش توضیح داده شده است
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: