4 خودروی کاملاً جدید ماروتی سوزوکی، شاسی بلند تا سال 2023-2024 عرضه می شود


ماروتی سوزوکی با استراتژی محصول خود برای بازار هند تهاجمی می شود. امسال، این شرکت چندین مدل جدید از جمله Brezza جدید، Baleno جدید، Grand Vitara و جدید Alto K10 را روانه بازار کرد. علاوه بر آن، MSIL در حال آماده سازی چندین مدل جدید است که طی 1 تا 1.5 سال آینده در بازار ما عرضه خواهد شد.

ماروتی YTB SUV

ماروتی سوزوکی در حال آماده سازی یک کراس اوور جدید بر اساس هاچ بک Baleno است که قرار است در نمایشگاه خودروی 2023 به نمایش درآید. با کد YTB، Maruti YTB جدید در فوریه 2023 عرضه می شود. مدل جدید نشانه های ظاهری سوزوکی را به اشتراک خواهد گذاشت. کانسپت Futuro e در نمایشگاه خودرو 2020 رونمایی شد. فضای داخلی و ویژگی های آن با هاچ بک Baleno مشترک خواهد بود. مدل جدید به موتور 1.0 لیتری 3 سیلندر توربوشارژ بنزینی با فناوری هیبریدی ملایم مجهز خواهد شد. این موتور قادر به تولید 100 اسب بخار قدرت و 150 نیوتن متر گشتاور است. همچنین می تواند یک موتور 1.2 لیتری DualJet بنزینی با فناوری هیبریدی ملایم داشته باشد.

سوزوکی جیمنی 5 توسط Rendered

ماروتی سوزوکی آزمایش نسخه شاسی بلند جیمنی را در جاده های هند آغاز کرده است. انتظار می‌رود این شاسی‌بلند جدید سبک زندگی که قرار است در نمایشگاه خودرو 2023 رونمایی جهانی شود، تا اواسط سال 2023 عرضه شود. جیمنی 5 در جدید با خودروهایی مانند ماهیندرا تار و فورس گورکا رقابت خواهد کرد. از طریق شبکه نمایندگی برتر NEXA فروخته خواهد شد. بر اساس جیمنی سیرا، جیمنی 5 در جدید بر روی فاصله بین دو محور 300 میلی متر بیشتر سوار می شود و طول آن 300 میلی متر افزایش یافته است.

ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در به یک موتور 1.5 لیتری K15C جدید بنزینی تنفس طبیعی با مجموعه هیبریدی ملایم مجهز خواهد شد. این موتور قادر به تولید 101 اسب بخار قدرت و 137 نیوتن متر گشتاور است. گزینه های گیربکس شامل 5 سرعته دستی و تبدیل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک خواهد بود. جیمنی 5 درب جدید مجهز به تنظیمات سوزوکی AllGrip Pro AWD است که توانمندترین نسخه فناوری AllGrip سوزوکی است.

ویژگی های Maruti Swift 2022

سوزوکی آزمایش نسل بعدی هاچ بک سوئیفت را در خیابان های اروپا آغاز کرده است. مدل مخصوص هند احتمالا در اوایل سال 2024 عرضه می شود. اگر گزارش های رسانه ای را باور کنیم، مدل جدید با فناوری هیبریدی قوی عرضه خواهد شد. سوئیفت جدید با نام رمز YED با موتور 3 سیلندر 1.2 لیتری بنزینی جدید مجهز به فناوری هیبریدی قوی تویوتا عرضه خواهد شد. پیشرانه هیبریدی قوی انتظار می رود مسافت پیموده شده در حدود 35 تا 40 کیلومتر بر متر را ارائه دهد. نسخه هیبریدی قوی جدید سوئیفت همچنین استانداردهای آینده CAFÉ II (متوسط ​​مصرف سوخت شرکتی) را برآورده خواهد کرد. مدل جدید بر اساس پلت فرم اصلاح شده HEARTECT ساخته خواهد شد.

خودروهای CNG (1)

مشابه نسل بعدی سوئیفت، MSIL نیز در حال آماده سازی نسل بعدی سدان زیر 4 متری Dzire است. این خودرو بر اساس پلتفرم اصلاح شده HEARTECT که زیربنای هاچ بک Baleno است، ساخته خواهد شد. مدل جدید ظاهراً در سه ماهه اول سال 2024 عرضه خواهد شد. Dzire جدید با موتور 1.2 لیتری بنزینی کاملاً جدید با تنظیمات 3 سیلندر عرضه خواهد شد که از فناوری هیبریدی قوی تویوتا بهره خواهد برد. Dzire جدید با کد Z12E انتظار می رود مسافت پیموده شده 35 تا 40 کیلومتر بر متر با تایید ARAI را ارائه دهد.


4 خودروی کاملاً جدید ماروتی سوزوکی، شاسی بلند تا سال 2023-2024 عرضه می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: