4 شاسی بلند ماهیندرا با پیشرانه های بنزینی و دیزلی


ماهیندرا به تازگی دو شاسی بلند جدید به نام Thar RWD (چرخ محرک عقب) و XUV400 الکتریکی جدید را روانه بازار کرده است. این شرکت اعلام کرده است که طی 3 تا 4 سال آینده 5 خودروی شاسی بلند الکتریکی دیگر را در بازار ما عرضه خواهد کرد. اولین شاسی بلند الکتریکی Born این برند XUV e8 خواهد بود که تا پایان سال 2024 عرضه خواهد شد.

در اینجا لیستی از 4 شاسی بلند ماهیندرا با گزینه های موتور بنزینی و دیزلی وجود دارد –

ثار 5 در

ماهیندرا در حال آزمایش نسخه LWB شاسی بلند Thar lifestyle در جاده های هند است. Thar 5 درب کاربردی تر از مدل 3 درب خواهد بود. احتمالاً تا قبل از پایان امسال راه اندازی می شود، به احتمال زیاد در فصل جشن. مدل جدید 5 در Thar با یک نوع سقف سخت با پانل های قابل جابجایی عرضه می شود. علاوه بر آن، مدل سقف ثابت دارای سانروف تک جداره خواهد بود.

ماهیندرا 5 در بر اساس شاسی قاب نردبانی جدید Scorpio-N ساخته شده است که از فولاد با استحکام بالا ساخته شده است. همچنین می تواند سیستم تعلیق پنتالینک عقب را با Scorpio-N جدید مشترک باشد. فاصله بین دو محور SUV برای ایجاد فضای بیشتر در ردیف دوم افزایش می یابد. با این حال، می تواند قابلیت های خارج از جاده خود را با زاویه سطح شیب دار کمتر تحت تاثیر قرار دهد. Thar 5 درب با موتور 2.0 لیتری توربو بنزینی و 2.2 لیتری توربو دیزل عرضه می شود که نسخه 3 در را نیز تامین می کند. این موتور می تواند برای قدرت و گشتاور بالاتر تنظیم شود. گیربکس دستی و اتوماتیک هر دو عرضه خواهند شد.

ماهیندرا بولرو نئو پلاس 7 نفره

ماهیندرا در حال آزمایش نسخه طولانی تر شاسی بلند Bolero Neo در هند است. این شاسی بلند جدید که Bolero Neo Plus نام دارد، در دو طرح صندلی – 7 و 9 صندلی ارائه می شود. این مدل 400 میلی متر طولانی تر از Bolero Neo است. با این حال، فاصله بین دو محور بدون تغییر باقی می ماند. این شاسی‌بلند تغییراتی در طراحی به شکل جلوپنجره مشبک جدید با لت‌های کرومی عمودی، چرخ یدکی تعبیه‌شده در در عقب، سد هوای ذوزنقه‌ای و چراغ‌های عقب پیچیده دریافت خواهد کرد. نسخه 7 نفره ماهیندرا بولرو نئو پلاس دارای صندلی های نیمکتی در ردیف سوم خواهد بود و مدل 9 نفره با صندلی های پرش عرضه می شود. این موتور از یک موتور دیزلی 2.2 لیتری mHawk با قدرت 94 اسب بخار در حالت اقتصادی و 120 اسب بخار در حالت قدرت استفاده می کند.

فیس لیفت ماهیندرا بولرو

در سال 2021، ماهیندرا اعلام کرده بود که 9 خودروی شاسی بلند جدید را در سال 2026 در بازار ما عرضه می کند. این شرکت همچنین تأیید کرده است که نسل بعدی بولرو در حال حاضر در حال ساخت است. انتظار می رود نسل بعدی بولرو در سال 2024 عرضه شود. این خودرو بر اساس شاسی جدید نردبانی که زیربنای Thar و Scorpio-N است، ساخته خواهد شد. مدل جدید همچنان به عنوان یک حرکت مردمی عملی ارائه خواهد شد. با این حال، ویژگی های مدرن تری خواهد داشت. به احتمال زیاد نمایه ناهموار قدیمی فعلی را حفظ می کند. بولرو بعدی احتمالاً از موتور 2.2 لیتری توربو دیزلی نیرو می گیرد که Thar را تامین می کند. همچنین می تواند موتور 1.5 لیتری توربو دیزل Thar RWD را نیز دریافت کند.

طرح طراحی ماهیندرا (1)

ماهیندرا XUV500 را با XUV700 کاملاً جدید جایگزین کرده بود که در گزینه های 5 و 7 صندلی ارائه می شود. این شرکت پلاک XUV500 را احیا خواهد کرد. با این حال، از نظر اندازه و بخش پایین تر از XUV700 قرار می گیرد. طول آن حدود 4.3 متر خواهد بود و رقیب هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ماروتی گرند ویتارا و سایرین در رده خود خواهد بود. این SUV بر اساس نسخه اصلاح شده پلت فرم XUV300 ساخته خواهد شد. این موتور احتمالاً از موتور 1.5 لیتری توربوشارژ بنزینی و دیزلی بهره می برد.


4 شاسی بلند ماهیندرا با پیشرانه های بنزینی و دیزلی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: