4 شاسی بلند ماهیندرا ‘Born Electric’ تا سال 2027 عرضه می شود


ماهیندرا و ماهیندرا برنامه‌های واقعاً بزرگی برای خودروهای الکتریکی برای بازار هند دارد. این خودروساز در حال رونمایی از اولین کانسپت SUV «Born Electric» خود در تاریخ 15 است.هفتم آگوست 2022 در آکسفوردشایر، بریتانیا. در گفتگو با یک نشریه رسانه آنلاین، Rajesh Jejurikar، ED، Auto and Farm Sectors، Mahidnra & Mahindra فاش کردند که چهار شاسی بلند ماهیندرا ‘Born Electric’ (از پنج خودروی شاسی بلند) تا سال 2027 عرضه خواهند شد. به عنوان قطب تولید شاسی بلندهای الکتریکی جدید ماهیندرا عمل می کنند.

این شرکت از MRV (دره تحقیقاتی ماهیندرا) در چنای، مرکز دیترویت و تیم فناوری EV مستقر در بنگالورو برای توسعه محصول استفاده خواهد کرد. اخیراً ماهیندرا بودجه 1925 کرور روپیه از BII دریافت کرد (سرمایه گذاری بین المللی بریتانیا). این شرکت یک زیرمجموعه جدید EV برای خودروهای الکتریکی جدید آینده خود که در سطح جهانی به فروش خواهند رسید تشکیل خواهد داد.

شاسی بلندهای الکتریکی ماهیندرا

در مورد کانسپت‌های شاسی‌بلند «Born Electric» ماهیندرا صحبت می‌کنیم، این مدل‌ها دارای امضاهای LED با طراحی منحصربه‌فرد C شکل در جلو و عقب هستند. اگرچه، هر سه خودروی برقی تغییرات جزئی خواهند داشت. در داخل، یک صفحه نمایش دوگانه برای اهداف سرگرمی و ابزار دقیق به همراه یک صفحه چرخشی در کنسول مرکزی وجود خواهد داشت. شاسی‌بلندهای الکتریکی جدید ماهیندرا دارای تم مینیمالیستی با دریچه‌های AC یکپارچه در داشبورد خواهند بود. بخوانید: درایوهای آزمایشی 2022 ماهیندرا اسکورپیو N در 30 شهر آغاز شد – فهرست و جزئیات

امکاناتی مانند سانروف پانوراما و فرمان شش ضلعی و دو پره نیز ارائه خواهد شد. مشابه XUV700، ماشین‌های برقی جدید ماهیندرا می‌توانند دارای ویژگی‌های راحتی و اتصال پیشرفته از جمله مجموعه ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) باشند.

داخلی جدید ماهیندرا الکتریکی SUV

شاسی بلندهای جدید ماهیندرا «Born Electric» ممکن است شامل XUV900 کوپه و یک SUV سایز متوسط ​​(بر اساس XUV700) باشد. در حال حاضر، هیچ مشخصات رسمی باتری، برد و جزئیات قدرت مدل ها وجود ندارد.

جزئیات بیشتر در مورد مدل ها در 15 آگوست 2022 فاش خواهد شد. با IndiaCarNews همراه باشید.

منبع اطلاعات، منبع رندر


4 شاسی بلند ماهیندرا ‘Born Electric’ تا سال 2027 عرضه می شود
منبع