4L ZITY توسط Mobilize: یک فعال سازی بی سابقه به عنوان بخشی از روزهای میراث اروپایی 2021

سپس به سمت منطقه بوم‌گردی Rives de Seine حرکت می‌کنیم، Fannyfique 4L ZITY خود را توسط Mobilize پارک می‌کند و بنابراین از حالت آماده به کار استفاده می‌کند که به وسیله نقلیه اجازه می‌دهد در حین نگه داشتن آن پارک شود تا بتواند کمی با آن حرکت کند. بعد. اینفلوئنسر ما برای کشف این “کمربند سبز” جایی که کارخانه‌های رنو در بیلانکورت واقع شده بودند، در جایی که زمانی “تراپیز” نامیده می‌شد، یک اسکوتر برقی را در صندوق عقب 4L کشف کرد.

به عقب، او حالت آماده به کار را غیرفعال می کند و این بار به سمت Meudon سفر خود را از سر می گیرد تا بلوک ویلا آندره را به ما نشان دهد، شاهکاری از جنبش مدرن و ساخته شده در دهه 1950.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از برنامه ZITY by Mobilize ثبت نام کنید تا پس از آن یک وسیله نقلیه را پیدا کنید و اجاره آن را شروع کنید، هیچ چیز برای Fannyfique آسان تر نیست، که بنابراین انتظار دارد یک رنو ZOE اجاره کند.

Fannyfique ما را به کشف چند قطعه از میراث Ile-de-France برای روزهای میراث اروپایی می برد، همگی در حین استفاده از سرویس اشتراک خودرو ZITY by Mobilize. استفاده از این سرویس بسیار آسان از طریق اپلیکیشن گوشی های هوشمند خود، 500 وسیله نقلیه الکتریکی را در پاریس (عمدتا رنو ZOE و اخیراً داچیا اسپرینگ) اداره می کند.

شگفت آور، این یک ZOE نیست که اینفلوئنسر کشف می کند، بلکه یک Renault 4L در رنگ های ZITY توسط Mobilize است. سرویس اشتراک خودرو که 100% برقی است، این 4L به گونه ای بازسازی شده است که از DNA ZITY خارج نشود. با تشکر از برنامه، Fannyfique قفل 4L خود را باز می کند و بنابراین سفر خود را آغاز می کند که ما را به جزیره Seguin در پای Seine Musicale می برد، که زمانی یک سایت اصلی تولید مدل های نمادین رنو، از جمله 4L معروف ما بود!

نکته مهم در جشن شصتمین سالگرد رنو 4L.
به مناسبت روزهای میراث اروپایی، رنو با اینفلوئنسر Fannyfique برای تجربه با سرویس اشتراک خودرو ZITY by Mobilize همکاری کرده است: همه در فرمان یک موتور بی‌سابقه 4 لیتری مجهز به موتور 100٪ الکتریکی.

پس از این بازدید، Fannyfique به اجاره خود از برنامه ZITY by Mobilize پایان می دهد، و بنابراین 4L اکنون برای هر کاربر دیگری از این سرویس رایگان است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: