5-در سوزوکی جیمنی بیرونی، تصاویر داخلی; جزئیات جالب فاش شد


نسخه 5 درب سوزوکی جیمنی جدید شاسی بلند آفرود اخیراً در اروپا در حال آزمایش قرار گرفت. قاطر آزمایشی خالدار به شدت استتار شده بود و جزئیات طراحی آن را می پوشاند. اگرچه، می توان آن را با تناسبات جعبه ای امضای آن تشخیص داد. ویژگی هایی مانند درهای عقب با دستگیره درها، پنجره های اضافی در عقب و فاصله بین دو محور افزایش یافته تایید می کند که این نسخه 5 در است. خواندن: ماروتی SUV آینده (Maruti Vitara) – آنچه تاکنون می دانیم

در حالی که نمونه اولیه چرخ یدکی نصب شده در صندوق عقب را از دست داده بود، نسخه نهایی تولیدی از آن بهره می برد. گزارش شده است که جیمنی 5 در دارای فاصله بین دو محور 2550 میلی متری و طول آن 3850 میلی متر است. عرض و ارتفاع کلی آن مشابه برادر 3 درب آن خواهد بود. به منظور ایجاد فضای پای بیشتر برای سرنشینان صندلی عقب، ساختار قاب نردبانی آن کشیده خواهد شد. همچنین باعث ایجاد فضای اضافی برای بوت می شود.

ویژگی های Maruti Jimny

تصاویر جاسوسی داخلی نشان می دهد که جیمنی 5 در جدید دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی جدید و بزرگتر است که شبیه به Brezza جدید به نظر می رسد. به نظر می رسد دسته ابزار آن از نسخه 3 در گرفته شده است. گزارش شده است که ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در را در سال آینده وارد بازار خواهد کرد. اگرچه، این شرکت در حال حاضر در حال نهایی کردن جدول زمانی راه اندازی، مشخصات و قیمت آن است.

در هند، ماروتی جیمنی احتمالاً با موتور 1.5 لیتری K15C بنزینی Brezza با فناوری هیبریدی ملایم عرضه می شود. حداکثر قدرت این دستگاه 103 اسب بخار و حداکثر گشتاور 137 نیوتن متر است. گزینه های گیربکس ممکن است شامل یک 5 سرعته دستی و یک مبدل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک باشد. Brezza جدید با موتور بنزینی به روز شده مسافت پیموده شده 20.15 کیلومتر با گیربکس دستی و 19.80 کیلومتر با گیربکس اتوماتیک را ارائه می دهد.

ماروتی جیمنی داخلی

Maruti Jimny 5-در جدید احتمالاً در اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده رونمایی خواهد شد. این می تواند در نمایشگاه خودرو 2023 که قرار است در هفته دوم ژانویه برگزار شود، به نمایش گذاشته شود.

منبع تصویر جاسوسی


5-در سوزوکی جیمنی بیرونی، تصاویر داخلی; جزئیات جالب فاش شد
منبع