5 دوچرخه جدید رویال انفیلد 450 سی سی برنامه ریزی شده است. جزئیات بیرون


رویال انفیلد در حال برنامه ریزی برای عرضه پنج دوچرخه جدید با موتور 450 سی سی مایع خنک کننده است. این اطلاعات از یک سند فاش شده است که در جلسه سرمایه گذاران ارائه شده است. در حال حاضر، هیچ اطلاعات رسمی در مورد دوچرخه های جدید رویال انفیلد 450 سی سی وجود ندارد. با این حال، ما چندین بار قاطرهای آزمایشی موتور سیکلت آفرود رویال انفیلد هیمالیا 450 را دیده‌ایم. این احتمالاً اولین دوچرخه جدید RE 450 سی سی خواهد بود که به جاده ها می رسد (احتمالاً تا اواسط سال 2023).

رویال انفیلد اسکرام 450 نیز در طول دوره های آزمایشی خود در کشور مشاهده شده است. قاطر آزمایشی آن به جای واحد USD در جلو به چنگال تلسکوپی مجهز بود. این دوچرخه دارای چرخ های آلیاژی 17 اینچی در جلو و عقب و یک صندلی تک تکه زین بود. این مدل روی شیشه جلو، مهاربندهای جانبی و گلگیر برجسته از دست رفته است.

با صحبت در مورد رویال انفیلد هیمالیا 450 سی سی، این دوچرخه بیشتر بخش های طراحی خود را با برادر 400 سی سی خود به اشتراک می گذارد. با این حال، دوچرخه دارای مخزن سوخت با طراحی متفاوت، منقار جلو، پانل های جانبی و اگزوز خواهد بود. تصاویر جاسوسی نشان می دهد که رویال انفیلد هیمالیا 450 جدید دارای صندلی‌های اسپلیت است که از هیمالیا 400 سی‌سی قرض گرفته شده است. ارگونومی سواری و موقعیت گیره ها و فرمان نیز مشابه برادر کوچکترش خواهد بود.

پرتاب Royal Enfeild Himalayan 450

این دوچرخه روی چرخ های 21 اینچی جلو و 17 اینچی در عقب سوار خواهد شد. احتمالاً هیچ تغییری در ابعاد آن ایجاد نخواهد شد. از نظر ویژگی‌ها، RE Himalayan 450 دارای دسته ابزار دیجیتال آنالوگ، دریچه گاز سواری با سیم و سیستم ناوبری تریپر خواهد بود.

همانطور که در بالا ذکر شد، تمام دوچرخه‌های جدید رویال انفیلد 450 سی‌سی نیروی مورد نیاز خود را از موتور 450 سی‌سی تامین می‌کنند که برای 40 اسب‌بخار و 45 نیوتن متر کافی است. این دوچرخه از یک جعبه دنده 5 سرعته برای انجام وظایف انتقال استفاده خواهد کرد. سیستم تعلیق آن شامل دوشاخه USD در جلو و monoshock در عقب خواهد بود. این خودرو مجهز به ترمزهای دیسکی جلو و عقب به همراه ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) خواهد بود.

جزئیات بیشتر در مورد دوچرخه های جدید رویال انفیلد 450 سی سی احتمالا در آینده نزدیک فاش خواهد شد. با IndiaCarNews همراه باشید.

منبع


5 دوچرخه جدید رویال انفیلد 450 سی سی برنامه ریزی شده است. جزئیات بیرون
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: