5 ستاره EURO NCAP برای ضبط جدید

کپچر جدید همچنین از تجهیزات ایمنی فراوانی بهره می برد: 6 ایربگ، ABS با کمک ترمز اضطراری، دوربین و رادار (اجازه می دهد دستیار حفظ خط، هشدار سرعت بیش از حد با تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، هشدار فاصله ایمنی و ترمز اضطراری)، کروز کنترل/ محدود کننده سرعت، بستن کمربند ایمنی هشدار در هر پنج صندلی، تماس اضطراری در صورت تصادف. علاوه بر این، دید به لطف دوربین 360 درجه، چراغ‌های جلوی 100 درصد LED به صورت استاندارد، روشنایی خودکار چراغ‌ها و آینه دید عقب داخلی الکتروکروماتیک بهینه شده است.

یک SUV همه کاره و ماژولار، کپچر جدید بهترین ایمنی را در کل محدوده خود ارائه می دهد و دانش رنو را از نظر ایمنی برای همه تأیید می کند. رنو کپچر جدید با طراحی جدید، محتوای بسیار تکنولوژیکی و تمام نوآوری هایش، بهترین ایمنی را به شاسی بلند شهری پیشرو در بازار ارائه می دهد.منبع

معماری الکترونیکی جدید کپچر تعمیم ترمز اضطراری فعال را با شناسایی عابران پیاده، دوچرخه سواران و سایر وسایل نقلیه و ارائه دستیار بزرگراه و ترافیک، اولین گام به سمت رانندگی مستقل، ممکن کرده است. این وسایل کمکی رانندگی در سه خانواده رانندگی، پارکینگ و ایمنی موجود است. آنها برچسب رنو EASY DRIVE را تشکیل می دهند. از طریق صفحه نمایش لمسی سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK می توان به تنظیمات آنها به صورت واضح و قابل فهم دسترسی داشت.

بر اساس پلت فرم جدید ماژولار اتحاد CMF-B، کپچر جدید به نیو کلیو (همچنین 5 ستاره) در فهرست ایمن ترین خودروها می پیوندد. این خودرو از ساختار بدنه بهینه‌شده، ساختارهای صندلی اصلاح‌شده و پایه‌های کمربند ایمنی برای پشتیبانی بهینه از همه سرنشینان، با پیش کشنده‌های آتش‌نشان و محدودکننده‌های نیرو بهره می‌برد. رنو سفیر فناوری Fix4sure برای برتری در مهار سرنشینان برای جلوگیری از زیردریایی شدن است. علاوه بر این، جادار بودن عالی نیو کپچر، نصب صندلی کودک در صندلی های کناری عقب و همچنین محافظت از سر در صندلی های عقب را در صورت برخوردهای جانبی آسان می کند.

رنو پس از ورودش به نمایندگی ها در ماه نوامبر، به نتایج نیو کپچر در تست های ایمنی Euro NCAP افتخار می کند. بنابراین کپچر امتحان را با افتخار پشت سر می گذارد زیرا طبق آخرین پروتکل آزمون، 5 ستاره، حداکثر امتیاز را کسب می کند. کپچر جدید تمام ویژگی های خود را از نظر ایمنی برای سرنشینان (بزرگسالان و کودکان)، برای عابران پیاده و همچنین از طریق طیف کامل و با عملکرد بالا از کمک های رانندگی خود ثابت کرده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: