5 SUV محبوب برای دریافت به روز رسانی های عمده در 2023-24


بیشتر خودروسازان در حال کار بر روی خودروهای الکتریکی برای بازار هند هستند. با این حال، اکثر فروش آنها از خودروهای مجهز به ICE است. در تلاش برای بهبود فروش، خودروسازان به طور مرتب مدل های موجود خود را به روز می کنند. در این مقاله، ما لیستی از 5 خودروی شاسی بلند محبوب را که در آینده نزدیک تغییرات عمده ای را دریافت خواهند کرد، برای شما آورده ایم.

Tata Nexon Red Dark Edition

تاتا موتورز آزمایش شاسی بلند کامپکت نکسون جدید را آغاز کرده است که طبق گزارش ها قرار است در سال 2023-2024 در بازار ما عرضه شود. مدل جدید تغییرات قابل توجهی در طراحی و فضای داخلی ارتقا یافته به همراه یک پیشرانه جدید دریافت خواهد کرد. تصاویر جاسوسی نشان می‌دهند که این SUV نشانه‌های استایلی را از Curvv SUV Coupe به اشتراک می‌گذارد. در واقع، طراحی جلو تا حد زیادی شبیه به برادر بزرگتر خواهد بود. در داخل کابین، SUV ظاهری جدید داشبورد، سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر 10.25 اینچی، کنسول ابزار جدید و موارد دیگر خواهد داشت. این خودرو از یک موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی جدید بهره می برد که 125 اسب بخار قدرت و 225 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. نسخه دیزلی به ارائه موتور 1.5 لیتری توربو 110 اسب بخاری موجود ادامه خواهد داد.

Creta N Line Night Edition تغییر می کند

هیوندای در سال 2024 تغییرات عمده ای در شاسی بلند کرتا ایجاد خواهد کرد. هیوندای کرتا جدید نیز تغییراتی را در داخل کابین دریافت خواهد کرد. احتمالاً چیدمان و ویژگی های داشبورد را با نسل جدید Verna تامین می کند. علاوه بر این، این شاسی‌بلند با 3 گزینه موتور ارائه می‌شود: 1.5 لیتری بنزینی NA، 1.5 لیتری توربو بنزینی و 1.5 لیتری توربو دیزل.

فیس لیفت کیا سلتوس 2023

کیا فیس لیفت جدید سلتوس را قبل از پایان سال جاری در کشور عرضه خواهد کرد. مدل جدید تغییرات طراحی متناسب با مدل های جهانی از جمله اسپورتیج و تلوراید جدید را دریافت خواهد کرد. در واقع، فیس لیفت Seltos در حال حاضر در بازارهای بین المللی منتخب به فروش می رسد. این شاسی‌بلند دارای جلوپنجره و چراغ‌های جلوی جدید با امضاهای زاویه‌دار، LED DRLهای گسترش‌یافته در جلوپنجره، سد هوای جدید و صفحه اسکید آلومینیومی مصنوعی خواهد بود. این شاسی بلند همچنین مجموعه ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) را دریافت می کند که دارای ویژگی هایی مانند ترمز اضطراری خودکار، هشدار برخورد نقطه کور، هشدار خروج از خط و کمک فرمان و غیره است. شاسی بلند با موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید ارائه می شود. 160 اسب بخار قدرت و 260 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

پرتاب برقی تاتا هریر

تاتا موتورز در حال آماده شدن برای معرفی شاسی‌بلندهای جدید سافاری و هریر در کشور در سال 2024 است. شاسی‌بلندهای جدید نشانه‌های ظاهری هریر EV را به اشتراک خواهند گذاشت که در نمایشگاه خودروی 2023 معرفی شد. از نظر تغییرات ظاهری، SUV ها دارای جلوپنجره جدید، چراغ های جلو و LED DRL جدید، سپر برجسته تر و موارد دیگر خواهند بود. تصاویر جاسوسی نشان می‌دهند که مدل‌های جدید دارای رینگ‌های آلیاژی پنج پره دوقلو سیاه‌شده، سپر اصلاح‌شده و چراغ‌های عقب LED متصل باریک‌تر خواهند بود. هر دو SUV دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی، یک صفحه نمایش دیجیتالی راننده 7 اینچی، صندلی راننده برقی با عملکرد حافظه و صندلی کمک راننده خواهند بود.

سافاری و هریر جدید همچنین دارای ویژگی‌های ADAS از جمله هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار، تشخیص علائم ترافیکی، هشدار خروج از خط، کمک نور بالا، تشخیص نقطه کور، هشدار تغییر خط و غیره خواهند بود. هر دو SUV با دو گزینه موتور ارائه خواهند شد – یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل و یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید. گزینه های گیربکس شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته مبدل گشتاور اتوماتیک خواهد بود.


5 شاسی بلند محبوب برای دریافت به روز رسانی های عمده در 2023-24 – Nexon To Seltos
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: