6 خودروی آینده از Maruti Suzuki و Toyota – SUVs جدید، MPV


جوینت ونچر ماروتی سوزوکی و تویوتا اخیراً به ترتیب شاسی بلندهای گرند ویتارا و اوربان کروزر را روانه بازار کرده است. JV همچنین در حال کار بر روی چندین مدل جدید از جمله خودروهای الکتریکی برای بازار هند است. در این مقاله، ما لیستی از 6 خودرو و شاسی بلند جدید آینده ماروتی سوزوکی و تویوتا در کشور را برای شما آورده ایم.

ماشین‌های ماروتی آینده

1. Maruti Baleno Cross
2. Maruti Jimny 5-در
3. ماروتی سوئیفت جدید

ماروتی سوزوکی در حال آزمایش دو خودروی کاربردی جدید از جمله یک SUV کوپه و نسخه شاسی بلند جیمنی است. هر دو شاسی بلند قرار است در نمایشگاه خودرو 2023 در ژانویه به نمایش درآیند. علاوه بر این، ماروتی سوزوکی نسل جدید هاچ بک سوئیفت را نیز در سال 2023 عرضه خواهد کرد.

شاسی بلندهای آتی ماروتی

Baleno Cross جدید، با نام داخلی YTB، ظاهراً در فوریه 2023 عرضه خواهد شد. بیشتر ویژگی ها و عناصر طراحی را با Baleno و Grand Vitara جدید به اشتراک خواهد گذاشت. این همچنین نشان دهنده معرفی مجدد موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی بوسترجت سوزوکی خواهد بود. در طرف مقابل، نسخه 5 در جیمنی به موتور 1.5 لیتری K15C بنزینی با تنظیمات هیبریدی ملایم مجهز خواهد شد. به صورت استاندارد از تنظیمات AllGrip AWD سوزوکی بهره می برد.

سوزوکی نیز آزمایش این خودرو را آغاز کرده است نسل بعدی هاچ بک سویفت در خاک خارجی انتظار می‌رود که سوئیفت جدید نیز در سال 2023 راهی بازار ما شود. گزینه موتور و جعبه دنده موجود را حفظ خواهد کرد.

خودروهای تویوتا آینده

1. تویوتا SUV کوپه
2. تویوتا اینووا هایکراس
3. تویوتا فورچونر جدید

تویوتا همچنین در حال کار بر روی یک SUV کوپه کاملاً جدید است که نسخه بازسازی شده Baleno Cross خواهد بود. این احتمالاً نشانه های طراحی را از یاریس کراس در بازارهای خارج از کشور تهیه می کند. مدل جدید به موتور 1.0 لیتری توربوشارژ بنزینی با گزینه های دستی و جعبه دنده مجهز می شود. همچنین یک موتور 1.2 لیتری Dualjet بنزینی با گیربکس دستی و AMT دریافت خواهد کرد.

Toyota Innova Zenix 2022

این شرکت همچنین نسل بعدی Innova Hycross و نسل بعدی SUV Fortuner را در سال‌های 2023-24 عرضه خواهد کرد. Innova جدید بر اساس پلت فرم جدید TNGA-C چرخ محرک جلو ساخته خواهد شد. با موتور دیزلی عرضه نخواهد شد. این موتور بنزینی 2.0 لیتری جدید با پیشرانه هیبریدی قوی دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، MPV احتمالاً از فناوری ADAS و سانروف پانوراما بهره می‌برد.

طبق گزارش ها، نسل بعدی فورچونر در سال 2023 عرضه خواهد شد. مدل جدید بر اساس معماری TNGA-F تویوتا ساخته خواهد شد که شاسی بلندهای Tundra و Land Cruiser را نیز پایه گذاری می کند. این خودرو با یک موتور دیزلی جدید با سیستم هیبریدی ملایم عرضه خواهد شد. این موتور دیزلی 2.8 لیتری 1GD-FTV با ژنراتور استارت یکپارچه (ISG) را دریافت خواهد کرد. موتور دیزل هیبریدی ملایم تویوتا را می توان GD Hybrid نامید. به احتمال زیاد بازده سوخت بالاتر و گشتاور اضافی در صورت تقاضا ارائه می شود.


6 خودروی آینده از Maruti Suzuki و Toyota – SUVs جدید، MPV
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: