6 ماشین سوزوکی ماروتی آینده زیر 10 لک

ماروتی سوزوکی اوایل سال جاری Vision 3.0 خود را معرفی کرد که بر اساس آن این خودروساز سبد محصولات خود را با هشت مدل جدید در سه تا چهار سال آینده گسترش خواهد داد. این طرح همچنین افزایش دو برابری ظرفیت تولید و سه برابر شدن صادرات را در هشت سال آینده ترسیم می کند. خط تولید آتی ماروتی سوزوکی احتمالاً شامل چندین خودرو بنزینی، CNG، هیبریدی، سوخت انعطاف‌پذیر و اتانول خواهد بود. در اینجا مختصری از خودروهای سوزوکی ماروتی آینده است که برای شما کمتر از 10 میلیون روپیه هزینه دارند.

پس از سوئیفت جدید، نسل بعدی Maruti Dzire معرفی محصول بعدی این شرکت خواهد بود که قرار است در فصل جشن سال 2024 وارد بازار شود. سدان کامپکت کاملاً جدید عناصر طراحی، ویژگی ها، پلت فرم و پیشرانه خود را با سوئیفت جدید به اشتراک خواهد گذاشت. این بدان معناست که این خودرو دارای موتور بنزینی 1.2 لیتری سری Z جدید سوزوکی است که برای 82 اسب بخار قدرت و 112 نیوتن متر خوب است. ادعا می شود که واحد بنزینی جدید دارای مسافت پیموده شده است و تا 12 درصد کربن کمتری تولید می کند.

Maruti Dzire جدید 2024

بعدی در خط است فیس لیفت Maruti Suzuki Fronxکه قرار است در سال 2025 راهی جاده ها شود. با به روز رسانی میان عمر، این کراس اوور جمع و جور موتور 1.2 لیتری 3 سیلندر بنزینی سوئیفت با سیستم هیبریدی کاملاً جدید سوزوکی را دریافت خواهد کرد. این تنظیمات احتمالاً شامل یک موتور بنزینی، یک موتور الکتریکی و یک بسته باتری بین 1.5 تا 2 کیلووات ساعت است. این خودروساز همچنین نسل جدید هاچ بک Maruti Baleno را با همان پیشرانه هیبریدی معرفی خواهد کرد. فناوری هیبریدی توسعه یافته داخلی ماروتی سوزوکی احتمالاً بازده سوختی بیش از 35 کیلومتر در لیتر را ارائه می دهد. را نسل جدید Baleno تا سال 2026 وارد خواهد شد.

ماروتی سوزوکی همچنین قصد دارد تا سال 2027 یک MPV سه ردیفه پایه مبتنی بر Spacia MPV ژاپنی و یک MPV الکتریکی را تا سال 2027 وارد کند. مینی MPV مبتنی بر Spacia می تواند با بنزینی 1.2 لیتری و هیبریدی داخلی سوزوکی ارائه شود. فن آوری این مدل کمتر از 4 متر طول دارد و با رنو تریبر رقابت خواهد کرد. از سوی دیگر، MPV الکتریکی ممکن است با دو بسته باتری – 48 کیلووات ساعت و 60 کیلووات ساعت عرضه شود. برخی از عناصر و اجزای آن را می توان از شاسی بلند الکتریکی Maruti eVX قرض گرفت.

سوزوکی eWX

علاوه بر این، این خودروساز قصد دارد تا تاتا تیاگو EV را با یک هاچ بک برقی سطح پایه جدید به چالش بکشد. این مدل ممکن است شبیه به مفهوم eWX به نظر برسد و طول آن نزدیک به 3.4 متر باشد. قوای محرکه آن می‌تواند مسافت 230 کیلومتری را با یک بار شارژ کامل طی کند. را هاچ بک برقی جدید سوزوکی ماروتی انتظار می رود در سال 2026 یا 2027 وارد جاده ها شود.


6 ماشین سوزوکی ماروتی آینده زیر 10 لک
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/6-upcoming-maruti-suzuki-cars-under-rs-10-lakh-62189/