8 مدل قهرمان جدید راه اندازی این فصل جشن – جزئیات


Hero MotoCorp قصد دارد 8 مدل جدید (از جمله دوچرخه و اسکوتر) را در این فصل جشن روانه بازار کند. این شرکت تأیید کرده است که مدل‌های آینده آن نیازهای مشتریان و بازارهای منطقه‌ای خاص را برآورده خواهند کرد. Ranjivjit Singh، مدیر ارشد رشد Hero MotoCorp، گفت که فصل دیوالی 2022 مطمئناً برای سازندگان دو چرخ با رکورد فروش خرده فروشی مثمر ثمر خواهد بود. “تقاضای متوقف شده فوق العاده ای در بازار، به ویژه در مناطق روستایی وجود دارد.”

هنوز جزئیاتی از دوچرخه‌ها و اسکوترهای هیرو جدید فاش نشده است. با این حال، انتظار می رود این ترکیب شامل مواردی باشد اسکوتر برقی (Hero Life)Xtreme 160R Stealth 2.0 Edition، نسخه های به روز شده از مدل های موجود و معرفی انواع رنگ های جدید. در مورد اسکوتر برقی هیرو که به زودی صحبت می کنیم، این اولین مدلی خواهد بود که تحت نام تجاری فرعی جدید این شرکت، ویدا قرار می گیرد.

اسکوتر برقی هیرو جدید

قیمت اسکوتر الکترونیکی احتمالاً حدود 1 میلیون روپیه است و Bajaj e-Chetak، TVS iQube، Ola S1 Pro، Simple One و موارد دیگر را به چالش خواهد کشید. اسکوتر Hero Vida در مرکز تحقیق و توسعه این برند در جیپور در مرکز نوآوری و فناوری (CIT) توسعه یافته است. تاسیسات Hero’s Andhra Pradesh به عنوان مرکز تولید اسکوتر برقی عمل خواهد کرد. این شرکت تایید کرده است که قیمت ها، مشخصات و ویژگی های اسکوتر الکترونیکی آینده خود را در 7 اعلام خواهد کرد.هفتم اکتبر، 2022.

در این فصل جشن، سازنده‌ی دو چرخ‌هوایی خانگی، این خودرو را وارد می‌کند قهرمان استاد صفر اسکوتر این در بالای Maestro Edge قرار خواهد گرفت که در حال حاضر برای نوع درام 66820 روپیه و برای نوع دیسک 73498 روپیه قیمت دارد. برخی از ویژگی های اضافی و بهبودهای آرایشی را نسبت به مدل معمولی دریافت خواهد کرد. Maestro Xoom به یک دسته ابزار دیجیتال کامل با اتصال بلوتوث همراه با رینگ‌های آلیاژی 12 اینچی جلو و عقب، چراغ‌های جلوی پیچ‌ها، چراغ‌های جلوی مدل X نصب‌شده بر روی پیش‌بند و چراغ‌های عقب مدل X مجهز خواهد شد.


8 مدل قهرمان جدید راه اندازی این فصل جشن – جزئیات
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: