Arkana Fast Track: تحویل تضمینی ظرف 30 روز

3 – زمان تحویل حداکثر 30 روز از تاریخ سفارش به استثنای موارد زیر:
(I) فورس ماژور
(II) هرگونه درخواست برای تجهیزات، لوازم جانبی، سازگاری‌ها یا گزینه‌هایی که در مدل Arkana RS خط E-Tech هیبریدی 145 Fast Track وجود ندارد
(III) مشکل(های) فنی که نیاز به مسدود شدن وسیله نقلیه توسط سازنده دارد
(IV) عدم پذیرش تاریخ تحویل برنامه ریزی شده در طول قرار ملاقات برای تعیین مکان و تاریخ تحویل
پیشنهادات در محدوده موجودی موجود، برای افراد خصوصی و معتبر در شبکه شرکت کننده رنو برای هرگونه سفارش جدید رنو Arkana RS خط Fast Track E-Tech هیبریدی جدید از تاریخ 2022/06/01 تا 06/31 قابل ترکیب نیستند. / 2022.منبع 1 – طبق تعرفه مشتری فرانسه 2220-02، قابل اجرا از 1 ژوئن 2022

با طراحی خط RS، آرکانا سبکی خاص برای شاسی‌بلندهای اسپرت را به نمایش می‌گذارد: نوار آیرودینامیک الهام گرفته از مسابقات اتومبیل رانی، جزئیات مشکی براق، نشان خط RS روی تزئینات گلگیر، رینگ‌های خاص Silverstone با لهجه‌های یاقوتی. در عقب، اگزوزهای دوقلو بر شخصیت پویای آرکانا تأکید دارند. در جلو، امضای نور C شکل، مجهز به چراغ‌های جلو و چراغ‌های 100% LED، دید در شب را بهبود می‌بخشد.

این پیشنهاد تحویل مشتری خودروی جدید خود را حداکثر تا 30 روز تضمین می کند.3. این زمان تحویل، کاهش یافته و تضمین شده، به لطف یک برنامه صنعتی کار شده و یک فرآیند توزیع اختصاصی به محل نهایی تحویل، تضمین می شود.

از 1است ژوئن، رنو به کل شبکه خود در سرزمین اصلی فرانسه یک پیشنهاد جدید به نام «مسیر سریع» ارائه می دهد.

بدون دوشاخه یا اتصال، باتری Arkana E-Tech 145 به لطف ترمز احیا کننده، هنگام رانندگی به طور خودکار شارژ می شود. این SUV هیبریدی به لطف فناوری نوآورانه ای که از مسابقات اتومبیل رانی مشتق شده است، رانندگی در شهر را در حالت 100٪ الکتریکی تا 80٪ مواقع ممکن می کند. تجربه رانندگی آرام و راحت با کاهش انتشار CO2 و صرفه جویی در مصرف سوخت تا 40 درصد در مقایسه با یک موتور بنزینی معادل است.

پیشنهاد Fast Track در رنو آرکانا با یک نسخه خاص در دسترس است خط RS Fast Track E-Tech هیبرید 145، بر اساس خط RS غنی شده با تجهیزاتی مانند رنگ متالیک، داشبورد دیجیتال 10 اینچی، سقف مشکی (به استثنای رنگ مشکی ستاره‌ای)، کروز کنترل تطبیقی، تعویض‌کننده اهرم دنده الکترونیکی و چرخ یدکی با صرفه جویی در فضا.

رنو Arkana RS Line Fast Track E-Tech Hybrid 145 ارائه شده است از 38630 یورو با احتساب مالیات یا در LOA از 339 یورو با احتساب مالیات در ماه.

2- اجاره های بلند مدت بدون بیمه اختیاری بالای 49 ماه و حداکثر 40000 کیلومتر. پیشنهادات مشروط به پس گرفتن وسیله نقلیه چرخان. مشروط به مطالعه و پذیرش توسط DIAC، SA با سرمایه 415،100،500 یورو – دفتر مرکزی: 14 avenue du Pavé Neuf 93160 Noisy-le-Grand SIREN 702 002 221 RCS Bobigny. در پایان قرارداد، خودرو را با پرداخت هزینه بازگرداندن آن به حالت استاندارد و کیلومتر اضافی به نمایندگی خود بازگردانید.

مشتریان می توانند از میان 3 رنگ بدنه مشکی متالیک، خاکستری متالیک و سفید مرواریدی انتخاب کنند.

با تکیه بر موفقیت آرکانا، 1است خودروی C-SUV از زمان عرضه‌اش به افراد فروخته می‌شود، و با زمان‌های تحویل سریع، پیشنهاد جدید “Fast Track” ما همه چیز را برای جلب رضایت مشتریانی دارد که به دنبال یک وسیله نقلیه جدید برای تابستان هستند.

زینب غوط، بازاریابی مستقیم رنو فرانسه


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: