Bajaj-Triumph Bike برای دریافت لوازم جانبی تور


Bajaj Auto و Triumph Motorcycles برای توسعه و خرده فروشی وارد یک مشارکت غیر سهامی شدند. موتور سیکلت های سایز متوسط در سال 2017. اکنون، دوچرخه سازان در حال آزمایش یکی از دوچرخه های آینده خود در کشور هستند. جدیدترین تصاویر جاسوسی دوچرخه آینده Bajaj-Triumph را با لوازم جانبی تور از جمله جعبه بالا، کیف زین و کیف دم Triumph نشان می دهد. به نظر می‌رسد که مدل خال‌دار، نوع اسکرامبلر دوچرخه است که دارای گلگیر جلوی بلند، محافظ‌های بند انگشتی و اگزوز دو لوله است.

این مدل همچنین دارای چرخ های سیمی است که اولین بار در قاطرهای آزمایشی Bajaj-Triumph دیدیم. تصاویر جاسوسی قبلی نشان می‌دهد که دوچرخه‌های سایز متوسط ​​جدید Bajaj و Triumph برخی از عناصر طراحی خود را با Triumph Street Twin به اشتراک خواهند گذاشت. این خودرو دارای چراغ جلو LED، فرمان تخت، صندلی یک تکه و چراغ عقب براق خواهد بود. دوچرخه سایز متوسط ​​جدید با قفسه چمدان در سمت چپ در عقب عرضه می شود. آن را با یک خوشه ابزار مستطیلی شکل عرضه می شود.

Bajaj-Triumph Bike

در مورد موتور، دوچرخه جدید باجاج-تریمف از یک موتور زیر 500 سی سی تک سیلندر و خنک کننده مایع استفاده می کند. این می تواند یک واحد 350 سی سی با طرح 4 سوپاپ و DOHC باشد. انتظار می رود این موتور قدرتی در حدود 35 تا 38 اسب بخار ارائه دهد. این دوچرخه به احتمال زیاد مجهز به رینگ های آلیاژی با تایرهای دو منظوره است. وظایف ترمز توسط ترمزهای دیسکی جلو و عقب انجام می شود که می تواند از نسل فعلی KTM Dukes قرض گرفته شود. این دوچرخه دارای دوشاخ USB در جلو و یک واحد تعلیق مونو شوک شارژ گاز در عقب خواهد بود.

پس از راه اندازی، دوچرخه اسکرامبلر جدید از Bajaj-Triumph با Yezdi Scrambler، Royal Enfield Scram 411 و Husqvarna Svartpilen 250 روبرو می شود. قیمت آن احتمالاً حدود 2.50 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق) خواهد بود. تا آنجا که به راه اندازی مربوط می شود، دوچرخه جدید Bajaj-Triumph ممکن است در نیمه اول سال 2023 وارد جاده های ما شود.

منبع تصویر – 1، 2


دوچرخه Bajaj-Triumph برای دریافت لوازم جانبی تور – جزئیات راه اندازی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: