Bajaj-Triumph Scrambler در اوایل سال 2023 عرضه می شود. جزئیات جدید منتشر شد


بر کسی پوشیده نیست که سرمایه گذاری مشترک Bajaj-Triumph در حال توسعه طیف جدیدی از موتورسیکلت های مقرون به صرفه برای بازارهای در حال توسعه از جمله هند است. این موتورسیکلت ها در اروپا و همچنین در هند آزمایش شده اند. این شرکت یک موتور سیکلت اسکرامبلر را در اوایل سال 2023 با قیمت پیش بینی شده 2.5 تا 3 میلیون روپیه در بازار ما عرضه خواهد کرد. این بازی Scrambler باجاج-تریومف در حال آزمایش در ماهاراشترا مشاهده شده است.

مدل خالدار مجهز به لوازم جانبی چمدان بود. مدل قبلی دارای کیف دم بود. با این حال، عکس‌های جاسوسی اخیر جعبه بالایی قاب سخت را نشان می‌دهد و کیف زین همان‌طور باقی می‌ماند. این موتورسیکلت همچنین دارای محافظ فرمان و جلوپنجره کوچک است. این ویژگی ها احتمالاً به عنوان یک لوازم جانبی ارائه می شوند. به چراغ جلو و عقب LED و نشانگرهای LED مجهز شده است. این موتورسیکلت دارای یک مخزن سوخت باریک با دستگیره های جانبی است.

راه اندازی دوچرخه باجاج تریومف

Scrambler Bajaj-Triumph جمع و جور و جذاب به نظر می رسد. جزئیات موتور هنوز فاش نشده است، اما مدل خالدار دارای یک موتور تک سیلندر خنک کننده مایع بود. این موتورسیکلت می‌تواند دارای موتور 250 تا 300 سی‌سی باشد و در مقابل موتورهایی مانند Royal Enfield Hunter و Classic 350 قرار می‌گیرد.

موتور سیکلت اسکرامبلر خالدار به جای آلیاژ، چرخ های پره ای دارد که در عکس های جاسوسی قبلی دیده شده بود. این موتورسیکلت با دوشاخ جلو USD، مونوشوک عقب و ترمز دیسکی همراه با ABS دو کاناله عرضه خواهد شد. همچنین با اگزوز دو بشکه عرضه می شود.

به نظر می رسد این مدل خالدار به تولید نزدیک است و می تواند در اوایل سال 2023 عرضه شود. ما انتظار داریم مدل جدید در نیمه اول سال 2023 معرفی شود. این موتورسیکلت رقیب دوچرخه های Royal Enfield، Jawa 42، TVS Ronin و دیگران خواهد بود.

منبع – Zigwheels


Bajaj-Triumph Scrambler در اوایل سال 2023 عرضه می شود. جزئیات جدید منتشر شد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: