Captur Iridium، کراس اوور هوشمند

مشتریان می توانند از میان چهار ترکیب رنگ بدنه/سقف، یعنی Etoilé Black/Platine Grey، Cassiopée Grey/Etoilé Black، Platine Grey/Etoilé مشکی و Ocean Blue/Platine Grey یکی را انتخاب کنند.

Captur Iridium مجهز به سخاوتمندانه – اولین نسخه محدود جدید Captur که به بازار عرضه می شود – با انتخابی از ترکیب رنگ های شیک عرضه می شود.

Captur Iridium بر اساس سطح تجهیزات Intens خط تولید است و با Techno Pack، R-Link، پارکینگ هندزفری و City Pack Plus (حسگرهای پارک جلو و عقب)، بدون ذکر Media-Nav و Bose همراه است. سیستم صوتی.

رنگ آلتو خاکستری نیز در داخل کابین وجود دارد، از جمله دریچه هوا و دور اهرم دنده، در حالی که روکش پارچه ای و آلکانترا در انحصار Captur Iridium است. در واقع، به لطف جزئیاتی مانند ماژول کنترل تهویه مطبوع روشن، این نسخه محدود دارای سطحی از اصلاح است که قبلاً برای نسخه Initiale Paris این مدل در نظر گرفته شده بود.

نسخه محدود Captur Iridium در نمایندگی های رنو در فرانسه در طول هفته تبلیغاتی ویژه این شبکه در سپتامبر (14 تا 18 سپتامبر) به نمایش گذاشته می شود.منبع

این جدید کپچر متمایز و تکنولوژیکی که بر روی چرخ‌های آلیاژی 17 اینچی Explorer قرار دارد، دارای روکش‌های دو رنگ خاصی است، در حالی که قالب‌های محافظ جانبی و صفحات اسکید جلو و عقب آن به رنگ خاکستری آلتو انتخاب شده‌اند. گرافیک محفظه سقف و آینه درب نیز خاص است و کناره‌ها نشان Iridium سفارشی دارند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: