COMBI جدید RENAULT TRAFIC و کلاس فضایی جدید رنو: برای یک تجربه لذت بخش تر

متخصصان حمل و نقل توریستی و VIP قادر خواهند بود از مزایای آن استفاده کنند نسخه SpaceClass Signature، مجهز به تودوزی چرمی و فضای “بیزینس کلاس”. با میز مرکزی قابل جابجایی و صندلی‌های چرخشی و کشویی خود، بدون زحمت به یک اتاق نشیمن متحرک واقعی تبدیل می‌شود (که می‌تواند حداکثر پنج نفر را رو در رو در خود جای دهد).

پس از فروش بیش از 2 میلیون نسخه در 40 سال، رنو در حال تقویت DNA نماد Trafic خود با طراحی، عملکرد و ایمنی بیشتر است و از نسخه های خود برای حمل و نقل مسافر شروع می کند. New Trafic Combi، برای حمل و نقل عمومی، و New SpaceClass، برای حمل و نقل مشتریان VIP، با طراحی واضح تر، کمک های رانندگی جدید و طیف گسترده ای از موتورها، زیباتر هستند. آنها قطعا بخشی از دنیای وسایل نقلیه شخصی هستند. به لطف این نسخه ها که برای مقامات محلی و خانواده های پرجمعیت، حمل و نقل VIP یا مشتریانی که به دنبال ماجراجویی هستند، در نظر گرفته شده است، هر کس وسیله نقلیه مناسب خود را پیدا می کند. در مورد نسخه کاربردی New Traffic، می توانید آن را در پایان سال 2021 کشف کنید.
Jean-Baptiste Mauduit، مدیر بازرگانی ون، گروه رنو

مشتریانی که به دنبال راه فراری هستند، از آن غافل نخواهند شد نسخه SpaceClass Escapad. به عنوان یک وسیله نقلیه تفریحی طراحی شده است و به لطف صندلی قابل تبدیل آن به تخت (طول تا 1.90 متر) تبدیل می شود. مجهز به یک میز قابل جابجایی و یک چراغ مطالعه اضافی در کناره، همراهی ایده آل برای دور شدن از همه چیز بدون محدودیت است.

کلاس فضایی جدید پاسخگویی به انتظارات رانندگان و مسافرانی که به دنبال تطبیق پذیری، فضا و راحتی منحصر به فرد هستند را ممکن می سازد.

Trafic Combi و New SpaceClass از ماه می 2021 به بازار عرضه خواهند شد.منبع

ترکیب جدید ترافیک به ویژه متخصصان حمل و نقل افراد (شرکت ها یا جوامع) و خانواده های بزرگ را هدف قرار می دهد. این به تقاضا برای تعداد معینی صندلی و مدولار بودن پاسخ می دهد، بدون اینکه راحتی و حجم را کاهش دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: