E-Rallye Monte-Carlo 2017: 5 خدمه در فرمان رنو ZOE

رالی الکترونیکی مونت کارلو که در تقویم بین‌المللی FIA ثبت شده است، روحی پیشگام را به نمایش می‌گذارد که مکان بزرگی برای ماجراجویی انسان و فناوری‌های آینده است. این رالی برای خودروهای 100% بدون آلاینده بدون انتشار CO آزاد است

2

. 38 خدمه در خط شروع امسال در فونتنبلو خواهند بود تا از فرانسه عبور کنند و با دو “ویژه” در کول دو تورینی و یک پایان در شاهزاده موناکو در نقطه اوج به پایان برسند.

5 رنو ZOE همچنین برای ادای احترام به Patrouille de France در Salon de Provence توقف خواهد کرد. رانندگان می‌توانند روی وسیع‌ترین محدوده در بازار مصرف برق و همچنین روی عملکرد و لذت رانندگی آن حساب کنند.

رنو با ورود به پنج ZOE برای چهارمین بار در مسابقات رالی خودروهای “صفر آلایندگی” مونت کارلو شرکت می کند. این مسابقه از 25 تا 29 اکتبر از فونتنبلو به موناکو برگزار می شود. ZOE که برنده نسخه های 2014 و 2015 است، به دنبال بازگشت به پله های بالای سکو است. تیم رنو ZOE می‌تواند روی تیم‌های آماده و بیش از حد با انگیزه حساب کند، از جمله خدمه گارد جمهوری‌خواه و خدمه کاملاً زن متشکل از اینس تاتینگر که توسط Biche هدایت می‌شود.

پیشرو در اروپا با بیش از 80000 ثبت نام از زمان راه اندازی، ZOE 5 خدمه را سوار می کند که سعی می کنند صدر جدول را در انحصار خود درآورند. امسال، اینس تایتینگر، یک راننده زن که در مسابقات 24 ساعته لمانز 2016 شرکت کرده است، فرمان یک ZOE را به عهده می گیرد که با همدستی Biche هدایت می شود، که تخصص خود را در ناوبری رالی برای دفاع از رنگ های رنو به ارمغان می آورد.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: