Euro NCAP: 5 ستاره برای آرکانا

رنو آرکانا جدید واقعا هیبریدی است، هم از نظر DNA و هم در بیان آن. با تأیید شخصیتی قوی، با ترکیب درخشان آنها بر تناقضات خود غلبه می کند.

پیشرانه های هیبریدی

2 شهر WLTPمنبع

هیبریدی، نیو آرکانا نیز به دلیل موتورهای منحصراً الکتریکی خود هیبریدی است:

هر شرایط آب و هوایی، روز یا شب، هنگام سبقت گرفتن یا تغییر لاین، در شهر یا هنگام پارک کردن، این فناوری‌های کمکی رانندگی همگی به نفع ایمنی بهتر برای همه عمل می‌کنند و به آرامش بیشتر و خطر کمتر کمک می‌کنند. وسیله نقلیه به عنوان راننده یا مسافر، یا خارج به عنوان کاربر آسیب پذیر جاده.

1 طبق پروتکل خودروی “شریک” EURO NCAP در محل

مدل هیبریدی تا نقطه‌ای از سبک، با خطوط مسابقه‌ای و پویایی اسپرت، از نظر جادار بودن، قیمت یا بهره‌وری سوخت هیچ سازشی نمی‌کند. مواد ضروری برای این کوپه SUV مدرن که هم مدرن و هم ایده‌آل برای خانواده است که از فضای آن، راحتی رانندگی و رفاه در کشتی قدردانی می‌کند. همه اینها با بالاترین سطح ایمنی فعال و غیرفعال برای همه سرنشینان و کاربران جاده.

رنو آرکانا جدید به جدیدترین نسل وسایل کمک رانندگی مجهز شده است. در میان این ADAS (سیستم‌های پیشرفته کمک راننده)، بزرگراه و دستیار ترافیک، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، هشدار نقاط کور، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خط، رانندگی ایمن‌تر و آرام‌تر را تضمین می‌کنند. ترمز اضطراری فعال، به عنوان مثال، هنگامی که دوچرخه سواران و عابران پیاده شناسایی می شوند، راننده را از وضعیت خطرناک آگاه می کند و در صورت عدم واکنش راننده می تواند ترمز را آغاز کند. یکی دیگر از فاکتورهای ایمنی افزایش دید و دید است که به ویژه با دوربین 360 درجه، چراغ‌های جلو 100 درصد LED به صورت استاندارد، فعال‌سازی خودکار چراغ‌های جلو و آینه دید عقب الکتروکروماتیک داخلی به دست می‌آید.

رنو آرکانا با خطوط براق و سبک منحصر به فرد خود، یک SUV خانوادگی واقعی، بسیار جادار و راحت، با فضای زیاد، از جمله نصب آسان صندلی های کودک در صندلی های عقب بیرونی عقب است.

مجموعه کاملی از وسایل کمکی رانندگی برای راحتی و ایمنی بیشتر برای همه:

رنو آرکانا جدید با کسب حداکثر امتیاز 5 ستاره Euro NCAP به دایره ایمن ترین خودروها تعلق دارد.1.

بنابراین، نیو آرکانا ایمنی فعال و غیرفعال را در بالاترین سطح بر اساس معیارهای Euro NCAP تضمین می کند. این رتبه بندی 5 ستاره نشان دهنده تخصص رنو در این زمینه و تعهد آن به ارائه خودروهای نوآورانه تر، قابل اعتمادتر و ایمن تر به بیشترین تعداد ممکن است.

آرکانا که قوانین سنتی را با مفهوم منحصر به فرد خود به چالش می کشد، وسیله نقلیه ای با حرفه بین المللی است که بخش C به سرعت در حال رشد را فتح خواهد کرد. با نیو آرکانا، رنو اولین تولیدکننده عمومی است که یک خودروی کوپه SUV را در اروپا عرضه می‌کند، دسته‌ای که تاکنون برای برندهای ممتاز اختصاص داشت.

فراتر رفتن

حفاظت از سرنشینان:

اسپرت، هیبریدی و جادار

رنو آرکانا جدید بر اساس پلت فرم مدولار CMF-B، همانند کپچر، از ساختار بدنه بهینه شده، ساختارهای صندلی های بازطراحی شده و کمربندهای ایمنی با پیش کشنده ها و محدود کننده های بار در آتش سوزی برای پشتیبانی بهینه از همه سرنشینان بهره می برد. رنو همچنین سفیر فناوری Fix4sure برای مهار عالی سرنشین به فناوری Fix4sure برای مهار عالی سرنشینان برای جلوگیری از زیردریایی (زمانی که بدنه به زیر کمربند می لغزد) است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: