Force Urbania New Van فاش شد. موتور مرسدس، به زودی راه اندازی می شود


فورس موتورز، خودروساز مستقر در پونا، نسل بعدی پلتفرم تحرک مشترک خود را با نام Urbania معرفی کرد. نام پلتفرم Force Urbania با کد T1N، در نشست Dealers که در Indore برگزار شد، معرفی شد، جایی که نمایندگان منتخب از هند و خارج از کشور برای بازدید از کارخانه و سواری آزمایشی دعوت شدند.

ون متحرک مشترک Force T1N در نمایشگاه Auto Expo 2020 به نمایش گذاشته شد، اما به دلیل بیماری همه گیر کووید، به تعویق افتاد. تولید سریال در حال حاضر در امکانات جدید تولیدی پیشرفته که برای این پلت فرم ایجاد شده است، آغاز شده است. اولین تعداد خودروها طی دو هفته آینده به نمایندگی ها ارسال می شود.

Force Urbania Van

Force Urbania اولین وسیله نقلیه در رده خود است که با وجود اینکه قوانین فعلی هند آنها را اجباری نکرده است، مطابق با کیسه های هوا را برای راننده و راننده همراه با تصادف و واژگونی ارائه می دهد. علاوه بر این، وانت دارای ترمزهای دیسکی تهویه‌شده بزرگ در هر چهار چرخ با ESP، ABS، EBD و ETDC است.

Force Urbania با آرزوهای جهانی توسعه یافته است. بازارهای منتخب خاورمیانه، آفریقا، آسه آن و آمریکای جنوبی را هدف قرار خواهد داد. این شرکت بر این باور است که Urbania جدید در مقایسه با محصولات با کیفیت بالا از اروپا، خاور دور و ایالات متحده، ارزش پیشنهادی عالی را ارائه خواهد کرد. این شرکت بیش از 1000 کرور روپیه برای توسعه ون مونوکوک مدولار و راه‌اندازی تأسیسات جدید تولیدی پیشرفته سرمایه‌گذاری کرده است.

نیروی شهری داخلی

فورس ادعا می کند که تیمش که روی توسعه Urbania کار می کند با متخصصان برجسته فناوری، متخصصان حوزه در سراسر جهان، در ایتالیا، اسپانیا، بریتانیا، آلمان، ژاپن و ایالات متحده آمریکا برای بهبود، اصلاح و اعتبار سنجی این پلت فرم ساخت هند مشورت کرده است. فورس اوربانیا با LEDهای روز روشن عرضه می شود، ابتدا در لامپ های پروژکتور سگمنت و اولین بار در لامپ های عقب با فناوری راهنمای نور.

پلت فرم Force Urbania با ساختار 2 جعبه طراحی شده است که موتور را کاملاً بیرون نگه می دارد و از حداقل NVH در محفظه سرنشین اطمینان می دهد. این خودرو همچنین دارای سیستم تعلیق جلو مستقل در بخش اول با فنرهای عرضی است. این موتور از موتور 115 اسب بخاری مشتق شده از مرسدس بنز، مطابق با BS6، موتور دیزل Common Rail بهره می برد که حداکثر گشتاور 350 نیوتن متر را بین 1400 تا 2200 دور در دقیقه ارائه می دهد.


Force Urbania New Van فاش شد. موتور مرسدس، به زودی راه اندازی می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: