Hero Premia – یک نمایندگی ممتاز برای Karizma، HD X440 و Vida راه اندازی شد

Hero MotoCorp اولین نمایندگی ممتاز خود “Hero Premia” را در کالیکات کرالا افتتاح کرد. Hero Premia که در مرکز خودرو در Calicut واقع شده است، تجربه فروش و خدمات برتر را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

هیرو ادعا می کند که نمایندگی پریمیا دارای معماری مدرن، طراحی جذاب و فناوری های دیجیتال عصر جدید است. این شبکه نمایندگی دارای تیمی از مشاوران فروش آموزش دیده حرفه ای است که به مشتریان با ارزش مشاوره فروش شخصی بر اساس نیازهای جابجایی آنها ارائه می دهد.

قهرمان پریمیا

Hero Premia مجموعه ای از محصولات برتر Hero MotoCorp – از جمله موتور سیکلت پرچمدار تازه راه اندازی شده Karizma XMR را به نمایش می گذارد. این نمایندگی همچنین اسکوترهای Vida V1 را به نمایش می گذارد تا نیاز روزافزون به راه حل های تحرک الکتریکی را برآورده کند. مشتریان همچنین می‌توانند اولین موتورسیکلت توسعه‌یافته Hero MotoCorp، Harley-Davidson X440 را تجربه کنند.

آقای Ranjivjit Singh، مدیر ارشد بازرگانی واحد بازرگانی هند، Hero MotoCorp در اظهار نظر در این مورد گفت: “در حالی که درهای اولین نمایندگی ممتاز خود را در هند باز می کنیم، ما فقط نمایش متنوعی از موتورسیکلت ها و اسکوترهای خود را ارائه نمی دهیم، ما آینده جابجایی را به نمایش می گذارند که ممتاز، نوآورانه و پایدار است. در سال مالی 24 شرکت ما به طور قابل توجهی تجربه خرده فروشی ممتاز خود را در سراسر هند تقویت خواهد کرد.

دوچرخه های قهرمان پریمیا

با نمایندگی Hero Premia، سازنده دو چرخ بومی، ماژول های تعاملی دیجیتال و پیکربندی های جدید را برای تجربه جذاب تر مشتری معرفی کرده است. این نمایندگی در حدود 3000 فوت مربع گسترده شده است. و ادعا می شود که “استانداردهای استثنایی فروش، خدمات و قطعات یدکی” را ارائه می دهد.

Hero Premia دارای مناطق موتورسواری شهری و خیابانی است که دارای موتورسیکلت‌های حرکتی و پرفورمنس الکتریکی است، در حالی که نیمی دیگر سبک زندگی و کاوش را از طریق جاده‌ها و موتورسیکلت‌های ماجراجویی نشان می‌دهد. این نمایندگی همچنین دارای صفحه نمایش گسترده ای از سبک زندگی، کالاها و لوازم جانبی Hero MotoCorp و Harley-Davidson X440 خواهد بود.


Hero Premia – یک نمایندگی ممتاز برای Karizma، HD X440 و Vida راه اندازی شد
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/hero-premia-a-premium-dealership-launched-for-karizma-hd-x440-vida-59704/