Hero Splendor Plus نقره‌ای Nexus آبی رنگ 72,978 روپیه


Hero MotorCorp پرفروش ترین موتورسیکلت مسافرتی Splendor Plus خود را در طرح رنگ نقره ای Nexus Blue جدید معرفی کرده است. نوع رنگی جدید Hero Splendor Plus Silver Nexus Blue 72978 روپیه (نمایشگاه سابق، دهلی) قیمت گذاری شده است. در مقایسه با سایر مدل‌های رنگی استاندارد، حدود 1000 روپیه گران‌تر است. مجموعه مدل‌های دوچرخه نیز در 5 رنگ، یعنی مات شیلد طلایی، مشکی با بنفش، مشکی با نقره‌ای، مشکی با قرمز اسپرت، خاکستری سنگین با سبز موجود است.

در بخش دوچرخه های 100 سی سی، Hero Splendor Plus با TVS Radeon، Bajaj CT 110 و Honda CD 110 Dream روبرو می شود. نوع رنگی جدید Hero Splendor Plus Silver Nexus Blue دارای گرافیک آبی در پنل های جانبی و مخزن سوخت است. همانطور که در Splendor Plus Xtec دیده‌ایم، رینگ‌های آلیاژی سیاه‌شده نیز دارد. هیچ تغییر دیگری در دوچرخه ایجاد نشده است.

Hero Splendor رنگ نقره ای

Hero Splendor Plus برای قدرت، از یک موتور 97.2 سی سی تک سیلندر، هوا خنک و تزریق سوخت استفاده می کند که حداکثر قدرت 7.9 اسب بخار را در 8000 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 8.05 نیوتن متر را در 6000 دور در دقیقه تولید می کند. موتور با سیستم استارت/توقف بیکار Hero’s i3S تقویت شده است. وظایف گیربکس توسط یک گیربکس 4 سرعته دستی انجام می شود. سیستم تعلیق دوچرخه شامل دوشاخه های تلسکوپی در جلو و کمک فنر دوگانه در عقب است. قدرت ترمز از ترمزهای درام در هر دو طرف حاصل می شود و همچنین با سیستم ترمز یکپارچه موجود است.

در به روز رسانی های دیگر، این سازنده دو چرخ خانگی آماده عرضه آن است اولین اسکوتر برقی در 7 اکتبر 2022. این مدل تحت برند جدید هیرو ویدا عرضه خواهد شد و احتمالاً حدود 1 میلیون روپیه قیمت خواهد داشت. اسکوتر الکتریکی جدید Hero در مرکز تحقیق و توسعه این شرکت واقع در جیپور در مرکز نوآوری و فناوری توسعه یافته است. در مقابل Bajaj Chetak و TVS iQube قرار خواهد گرفت.


Hero Splendor Plus نقره‌ای Nexus آبی رنگ 72,978 روپیه
منبع