Husqvarna Svartpilen & Vitpilen 250 گزینه های رنگی جدیدی دریافت می کند


Husqvarna موتورسیکلت های Svartpilen و Vitpilen را با رنگ های جدید و شیک به روز کرده است. Svartpilen ‘Black Arrow اکنون با رنگ آبی مشکی در روکش مات در دسترس است که با روپوش های صندلی خاکستری بژ تکمیل شده است. Husqvarna Vitpilen ‘White Arrow’ اکنون دارای رنگ سفید سرامیکی مات است که با روکش صندلی فلزی نقره ای براق و تیره تکمیل شده است. رزرو در نمایشگاه های KTM Husqvarna در سراسر هند آغاز می شود.

Svartpilen 250 با برچسب قیمت روپیه در دسترس است. 2,19,878 (به عنوان مثال: SR دهلی)، در حالی که Vitpilen 250 با Rs برچسب گذاری شده است. 2,19,251 (مثلاً: SR دهلی). Husqvarna Svartpilen و Vitpilen از یک موتور 4 زمانه تک سیلندر انژکتوری، مایع خنک کننده با سوخت 250 سی سی استفاده می کنند. این موتور قادر به تولید 29.63 اسب بخار قدرت و 24 نیوتن متر گشتاور است.

Husqvarna Vitpilen250 سرامیک سفید

این موتورسیکلت با چنگال های جلو USD و مونوشوک در عقب عرضه می شود. برای ترمز، دوچرخه های جدید به صورت استاندارد از ترمزهای دیسکی و ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) بهره می برند. Svartpilen 250 با لاستیک‌های دو منظوره عرضه می‌شود و می‌تواند سفرهای داخل و خارج از جاده را انجام دهد. Vitpilen250 دارای طراحی اسپرت‌تر، دسته‌های گیره‌ای و موقعیت سواری باریک جلو است.

Sumeet Narang، رئیس (Probiking) Bajaj Auto Ltd. در اظهار نظر در مورد محدوده جدید گفت: «مجموعه موتورسیکلت های Husqvarna به لطف ادغام هوشمندانه عملکرد برتر با سوئدی منحصر به فرد و مینیمال، موقعیت منحصر به فردی در بخش موتورسیکلت های ممتاز دارد. زبان طراحی دوقلوهای Husqvarna برای موتورسیکلت سواران با ذوق تکامل یافته، قدردانی شدید از سبک و کسانی که خواهان سازش بین عملکرد و طراحی زیبا نیستند، در نظر گرفته شده است. رنگ‌های جدید این فلسفه طراحی را برجسته می‌کنند.»


Husqvarna Svartpilen & Vitpilen 250 گزینه های رنگی جدیدی دریافت می کند
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: