Hyundai Stargazer MPV (رقیب Eritga) – آیا به هند می آید؟


هیوندای استارگازر، وانت چند منظوره جدید (MPV) این خودروساز کره جنوبی اخیرا در اندونزی رونمایی شد. این مدل اولین عرضه عمومی خود را در 11 انجام خواهد دادهفتم آگوست در نمایشگاه بین المللی خودرو Gaikindo اندونزی (GIIAS). قیمت این مدل از 243,300,000 IDR (تقریباً 12.97 لک) تا 307,100,000 IDR (تقریباً 16.37 لک) شروع می شود.

در اندونزی، هیوندای MPV جدید تنها با موتور بنزینی 1.5 لیتری MPI عرضه خواهد شد. این موتور حداکثر قدرت 115 اسب بخاری را تولید می کند و می توان آن را با گیربکس 6 سرعته دستی یا IVT (CVT) اتوماتیک داشت.

قیمت هیوندای استارگازر

Stargazer یک MPV 6 نفره با صندلی های کاپیتان در ردیف وسط و صندلی نیمکت در ردیف سوم. دارای تم داخلی کاملا مشکی اسپرت با چیدمان منظم است. ویژگی‌هایی مانند داشبورد با عناصر سیاه براق و لهجه‌های نقره‌ای براق و روشنایی محیط جذابیت ممتاز آن را افزایش می‌دهد. بخوانید – جزئیات عرضه هیوندای کرتا 2022، تغییرات کلیدی

مهمترین ویژگی هیوندای استارگازر جدید مجموعه ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) است که نقاط کور، کمک حفظ خطوط، جلوگیری از برخورد متقابل از عقب و ترمز اضطراری خودکار را ارائه می دهد. این دستگاه دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، فناوری خودروی متصل به BlueLink هیوندای، یک دسته ابزار دیجیتال، شارژ بی سیم، AC خودکار و روشنایی فول LED است.

مشخصات هیوندای استارگازر

به نظر می رسد طراحی و استایل هیوندای MPV جدید از Staria الهام گرفته شده است. در جلو، این مدل دارای چراغ‌های LED چهارپایه عمودی قرار گرفته و LED DRL‌های عرضی متصل شده است که در سرتاسر کاپوت شیب‌دار قرار دارند. همچنین دارای قوس چرخ‌ها، رینگ‌های آلیاژی، چراغ‌های عقب LED متصل به سبک H و اسپویلر خط سقف است.

هند برنامه های راه اندازی؟

با صحبت در مورد عرضه در هند، این خودروساز هنوز برنامه خود را برای عرضه هیوندای Stargazer جدید در هند فاش نکرده است. اگرچه، این مدل احتمالاً به اینجا راه پیدا می کند تا تسلط ماروتی سوزوکی ارتیگا را به چالش بکشد. در صورت عرضه، ماروتی سوزوکی XL6 و کیا کارنس را نیز در بر خواهد گرفت.


Hyundai Stargazer MPV (رقیب Eritga) – آیا به هند می آید؟
منبع