IME Rapid – اسکوتر برقی با برد 300 کیلومتر راه اندازی شد

فروشگاه MY EV پرچمدار دو چرخ برقی خود را با نام IME Rapid در بازار هند عرضه کرده است. ادعا می شود اسکوتر برقی جدید IME Rapid طولانی ترین برد 300 کیلومتری را با یک بار شارژ و سرعت قابل توجه 80 کیلومتر در ساعت را ارائه می دهد. قیمت IME Rapid بسته به نوع آن از 99000 روپیه تا 1.48 میلیون روپیه است.

فروشگاه MY EV ادعا می کند که برد بالای IME Rapid به دلیل فناوری محدوده هوشمند (SRT) این برند امکان پذیر است. این سیستم به طور هوشمند داده‌های بلادرنگ را تجزیه و تحلیل می‌کند و عواملی مانند وضعیت باتری، شرایط آب و هوایی، تراکم ترافیک و الگوهای رانندگی را برای ارائه پیش‌بینی‌های دقیق برد در اختیار دارد.

اسکوتر الکترونیکی IME Rapid

IME Rapid ابتدا در بنگالورو معرفی می شود و متعاقباً حضور خود را در سراسر کارناتاکا گسترش می دهد. این شرکت در حال حاضر بر روی مدلی تحت مالکیت حق رای دادن (FOCO) متمرکز شده است تا در بنگالورو راه اندازی شود. این شرکت در آینده نزدیک حضور خود را در 15 تا 20 شهر در سراسر کارناتاکا گسترش خواهد داد.

IME Rapid در ابتدا در 3 نوع مجزا عرضه خواهد شد که مسافت 100، 200 و 300 کیلومتر را با یک بار شارژ ارائه می دهد. این اسکوتر با استفاده از یک موتور 2000 وات (موتور 2 کیلووات ساعت) و ظرفیت باتری 60 ولت – 26/52/72 AH به ترتیب، به حداکثر سرعت 80 کیلومتر در ساعت دست می یابد. فروشگاه MY EV گارانتی و در دسترس بودن قطعات یدکی آسان در سرتاسر بنگالورو را برای تسهیل سرویس دهی بدون دردسر وسایل نقلیه برای همه مشتریان ارائه می دهد.

فروشگاه MY EV با موسسات مالی برجسته از جمله Kotak Mahindra، Shriram Finance و Manappuram Finance همکاری کرده است تا طرح های مالی جذاب، بدون دردسر و ساده را برای مشتریان تسهیل کند.


IME Rapid – اسکوتر برقی با برد 300 کیلومتر راه اندازی شد
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/ime-rapid-electric-scooter-with-300km-range-launched-59149/