Innova Crysta از لیست سایت تویوتا حذف شد. مدل ارتقا یافته به زودی


پس از افشای نسل جدید Innova Hycrossتویوتا هند Innova Crysta را از وب سایت رسمی خود حذف کرد. در واقع، تویوتا رزروهای جدید برای کریستا دیزل را متوقف کرده بود. این گمانه زنی را ایجاد می کند که حرکت مردمی محبوب از بازار ما قطع شده است. این مورد نیست. تویوتا Innova Crysta ارتقا یافته را با آپشن سوخت دیزلی که در کنار Innova Hycross موجود به فروش می رسد، باز خواهد گرداند.

تویوتا Innova Hycross جدید با نسخه های بنزینی و هیبریدی عرضه خواهد شد. از سوی دیگر، تویوتا به فروش Innova Crysta موجود با آواتار دیزلی ادامه خواهد داد. دیزل کریستا عمدتا اپراتورهای ناوگان و مشتریانی را که به دنبال خرید MPV دیزلی هستند هدف قرار خواهد داد. به دلیل محدودیت های زنجیره تامین و کمبود نیمه هادی ها، تویوتا مجبور شد رزرو کریستا دیزلی را متوقف کند.

قیمت تویوتا اینووا کریستا 2020

گزارش رسانه‌ای جدید ادعا می‌کند که تویوتا تولید ایننووا کریستا دیزلی را از فوریه 2023 به بعد آغاز خواهد کرد. هدف این شرکت تولید حدود 2000 تا 2500 دستگاه MPV است. تویوتا باید موتور دیزلی خود را ارتقا دهد تا هنجارهای آلایندگی واقعی درایو هند را برآورده کند. فورچونر و اینووا کریستا با موتور دیزلی عرضه خواهند شد. دیزل همچنان بیش از 50 درصد فروش در بخش MPV را به خود اختصاص می دهد.

قبلاً گزارش دادیم که تویوتا قبل از معرفی مجدد کریستا در بازار ما، مقداری ارتقاء خواهد داد. حذف از فهرست وب‌سایت رسمی موقتی است و انتظار می‌رود مدل جدید دوباره در سه ماهه اول سال 2023 ظاهر شود. تویوتا همچنین می‌تواند از مرحله Auto Expo 2023 برای نمایش کریستای ارتقا یافته همراه با اعلام قیمت Innova Hycross استفاده کند. کریستا با موتور 2.4 لیتری دیزلی موجود 150 اسب بخار عرضه خواهد شد. مدل فیس لیفت شده شاسی قاب نردبانی موجود را حفظ خواهد کرد زیرا قادر است بارهای سنگین را یدک بکشد و مسافت های طولانی را حتی در جاده های تکه تکه با فاصله زیاد از سطح زمین طی کند.

مبلغ رزرو Toyota Innova Hycross

از سوی دیگر تویوتا اینووا هیکروس با دو گزینه موتور 172 اسب بخاری، بنزینی 2.0 لیتری و بنزینی هیبریدی 2.0 لیتری با فناوری هیبریدی قوی نسل پنجم تویوتا با قدرت ترکیبی 183 اسب بخار عرضه خواهد شد. ادعا می شود که Innova Hybrid بازده سوخت 21.1 کیلومتر بر لیتر را ارائه می دهد. همچنین دارای سانروف پانوراما بزرگ، فناوری ADAS، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی شناور 10.1 اینچی، صندلی‌های جلو دارای تهویه، صندلی‌های ردیف دوم برقی با عملکرد عثمانی، دوربین 360 درجه و غیره است.

منبع – AutoCarIndia


Innova Crysta از لیست سایت تویوتا حذف شد. مدل ارتقا یافته به زودی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: