Kawasaki Ninja ZX-4R هند قیمت، مشخصات، ویژگی ها توضیح داده شده است

کاوازاکی نینجا ZX-4R که مشتاقانه منتظرش بودیم بالاخره راهی هند شد. این موتورسیکلت سوپراسپرت 4 سیلندر خطی جدید با قیمت 8.49 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق، هند)، قیمت بسیار بالاتری نسبت به کاوازاکی ورسیس 650 دارد. در هند، نوع پایه موجود است، در حالی که در سطح جهانی، این موتورسیکلت عرضه می شود. در سه تریم استاندارد، SE و ZX-4RR.

مشخصات موتور

نیروبخش کاوازاکی نینجا ZX-4R یک موتور 399 سی سی و 4 سیلندر خنک کننده مایع است که به یک جعبه دنده 6 سرعته متصل شده است. این مجموعه دارای قدرت 79 اسب بخاری در 14500 دور در دقیقه و گشتاور 37.6 نیوتن متر در 12500 دور در دقیقه است.

ترمز، سیستم تعلیق

در زیر ساختار خود، کاوازاکی نینجا ZX-4R جدید دارای یک قاب داربست، با سیستم تعلیق متشکل از یک دوشاخه وارونه از Showa در جلو و یک تک شوک قابل تنظیم پیش بارگذاری در عقب. وظایف ترمز توسط دو دیسک 290 میلی متری در جلو و یک دیسک 220 میلی متری در عقب انجام می شود که با ABS دو کاناله (سیستم ترمز ضد قفل) به عنوان یک ویژگی ایمنی استاندارد همراهی می شود. این دوچرخه بر روی چرخ های 17 اینچی با سایز تایرهای جلو و عقب به ترتیب 120/70 و 160/60 حرکت می کند.

ویژگی های کلیدی

از نظر ویژگی ها، Ninja ZX-4R دارای یک کنسول ابزار دیجیتال 4.3 اینچی مجهز به اتصال بلوتوث برای ناوبری گام به گام و هشدارهای اعلان است. این موتورسیکلت چهار حالت مختلف سواری دارد: ورزش، جاده، باران و سوار. قابل ذکر است که حالت Rider قابل تنظیم است و به سوارکاران این امکان را می دهد که کنترل کشش و حالت های قدرت را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنند.


Kawasaki Ninja ZX-4R هند قیمت، مشخصات، ویژگی ها توضیح داده شده است
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/kawasaki-ninja-zx-4r-india-price-specs-features-explained-59224/