Maruti C-MPV مبتنی بر Innova Hycross تا اواسط سال 2023 راه اندازی می شود


مورد انتظار تویوتا Innova Hycross جدید در 25 نوامبر 2022 در هند رونمایی خواهد شد، در حالی که عرضه آن در ژانویه 2023 انجام خواهد شد. مشابه گرند ویتارا و هایریدر، ماروتی سوزوکی نیز نسخه جدید Innova Hycross خود را عرضه خواهد کرد. C-MPV جدید شش ماه پس از Hycross جدید به بازار عرضه خواهد شد، که به معنای عرضه احتمالی در اواسط سال 2023 در حدود فصل جشن، Diwali است.

Maruti C-MPV جدید با برخی تغییرات طراحی، عمدتاً در نمای جلو و عقب برای تازه نگه داشتن چیزها عرضه خواهد شد. MPV احتمالاً دارای نمای جلویی کاملاً جدید با جلوپنجره ای با سبک منحصر به فرد، راه اندازی جدید چراغ جلو و طراحی جدید سپر است. در پشت، MPV می تواند یک درب عقب اصلاح شده با محفظه چراغ عقب جدید دریافت کند. MPV همچنین احتمالاً رینگ‌های آلیاژی با سبک متفاوتی خواهد داشت.

قیمت تویوتا اینووا هایکراس 2023

به احتمال زیاد تغییرات زیادی در داخل کابین ایجاد نخواهد شد. این شرکت می تواند طرح رنگ داخلی و روکش صندلی ها را تغییر دهد. MPV جدید احتمالا اکثر ویژگی ها را با Grand Vitara که اخیراً راه اندازی شده است، به اشتراک می گذارد. Maruti C-MPV جدید بر روی پلت فرم TNGA-C که زیربنای Innova Hycross است، طراحی و توسعه خواهد یافت. این پلتفرم در حال حاضر زیربنای شاسی بلند کرولا کراس برای فروش در بازارهای بین المللی انتخاب شده است.

پلتفرم جدید یک پلت فرم دیفرانسیل جلو و مونوکوک خواهد بود و فاصله بین دو محور 2850 میلی متری را ارائه می دهد. در مقایسه با کریستا، Innova Hycross جدید 100 میلی متر فاصله بین دو محور بیشتر خواهد داشت. فاصله بین دو محور بزرگتر به مهندسان تویوتا این امکان را می دهد که فضای بیشتری را در داخل کابین ایجاد کنند. چندین تیزر و تصاویر جاسوسی تایید می‌کنند که Hycross جدید دارای سانروف برقی کارخانه‌ای، دوربین 360 درجه، واحد اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی بزرگ‌تر، «عملکرد عثمانی» برای صندلی‌های کاپیتان در ردیف دوم و غیره خواهد بود. MPV نیز دارد. احتمالاً Toyota Safety Sense (TSS) را با ویژگی هایی مانند ترمزهای اضطراری خودکار، هشدار خروج از خط، کروز کنترل تطبیقی، سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده، کمک علائم جاده، کروز کنترل پویا رادار و نور بالا خودکار دریافت خواهد کرد.

Maruti C-MPV جدید گزینه های موتور را با Innova Hycross به اشتراک خواهد گذاشت. این موتور با دو گزینه موتور 2.0 لیتری بنزینی و 2.0 لیتری بنزینی با فناوری هیبریدی قوی ارائه خواهد شد. این خودرو می تواند نسخه بومی سازی شده THS II (سیستم هیبریدی تویوتا) را دریافت کند که دارای طرح دو موتوره است که گشتاور و راندمان سوخت بالا را افزایش می دهد. Maruti C-MPV جدید منحصراً از طریق شبکه نمایندگی های برتر NEXA به فروش می رسد.


Maruti C-MPV مبتنی بر Innova Hycross تا اواسط سال 2023 راه اندازی می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: