Maruti Grand Vitara رکورد بیش از 60000 رزرو. 40٪ برای هیبرید قوی


ماروتی سوزوکی دارد 4800 گراند ویتارا در ماه سپتامبر 2022 فروخته است. این شرکت تحویل SUV جدید را به مناسبت Navratri در 26 سپتامبر آغاز کرد. در ماه اول، 800 دستگاه یا 18 درصد از فروش گرند ویتارا از نوع هیبریدی قوی بود. ماروتی سوزوکی تاکنون بیش از 60000 رزرو برای شاسی بلند جدید Maruti Grand Vitara دریافت کرده است.

نکته جالب این است که سهم نوع هیبریدی در کل رزروها به طور قابل توجهی بالاتر است و 40 درصد است. MSIL بیش از 24000 پیش سفارش برای نسخه هیبریدی قوی گرند ویتارا دریافت کرده است. این SUV با انواع هیبریدی ملایم و هیبریدی قوی ارائه می شود. نسخه هیبریدی ملایم در محدوده 10.45 تا 17.05 میلیون روپیه قیمت دارد، در حالی که هیبرید قوی با قیمت 17.99 تا 19.65 میلیون روپیه (نمایشگاه قبلی) موجود است.

بهترین مسافت پیموده شده SUVهای هند

ماروتی سوزوکی روی برزای جدید و گرند ویتارا شرط بندی می کند تا سهم از دست رفته خود را در بازار بازیابد. این شرکت 15445 دستگاه از Brezza جدید را به فروش رساند که همچنین به پرفروش ترین SUV در کشور تبدیل می شود. MSIL معتقد است که Grand Vitara و Brezza جدید به آنها کمک می کند تا 50 درصد از سهم بازار را به دست آورند.

ماروتی گرند ویتارا یا تویوتا هایریدر توسط سوزوکی و تویوتا در هند توسعه داده شده است. این دو SUV بر روی پلت فرم Global-C سوزوکی طراحی و توسعه یافته اند که زیربنای S-Cross با مشخصات جهانی است. این شاسی بلند در کارخانه تویوتا بیدادی در کارناتاکا تولید می شود. این خودرو به بنزین 1.5 لیتری سوزوکی با فناوری هیبریدی ملایم و بنزین 1.5 لیتری TNGA تویوتا با فناوری هیبریدی قوی مجهز شده است. شاسی‌بلند هیبریدی خود شارژ، حالت‌های رانندگی متعددی را ارائه می‌کند – EV، Eco، Power و Normal.

گرند ویتارا جدید به طور انحصاری از طریق شبکه نمایندگی های برتر NEXA به فروش می رسد. MSIL همچنین یک “بسته مقدماتی ویژه” شامل گارانتی تمدید شده تا 5 سال / 1 لک کیلومتر و یک بسته لوازم جانبی Nexa رایگان به ارزش 67000 روپیه ارائه می دهد. این SUV همچنین می تواند از طریق گزینه لیزینگ با هزینه اشتراک ماهانه که از 27000 روپیه شروع می شود، داشته باشد.

منبع – ET Auto


Maruti Grand Vitara رکورد بیش از 60000 رزرو. 40٪ برای هیبرید قوی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: