Maruti Grand Vitara گران‌ترین و پیشرفته‌ترین شاسی بلند ماروتی خواهد بود


Maruti Grand Vitara مطمئناً یکی از موردانتظارترین و بزرگترین خودروهای جدید امسال است. این نشان دهنده ورود ماروتی سوزوکی به بخش شاسی بلندهای سایز متوسط ​​است که در حال حاضر تحت سلطه هیوندای کرتا و کیا سلتوس است. جالب اینجاست که ویتارا پیشرفته ترین و گران ترین SUV این خودروساز هندو ژاپنی در کشور خواهد بود. در حال حاضر، Maruti XL6 MPV مدل شاخص این برند است که قیمتی بین 11.29 لک تا 14.55 لک دارد (همه، نمایشگاه قبلی).

در حالی که قرار است قیمت رسمی آن در ماه های آینده مشخص شود، شاسی بلند جدید Maruti Vitara است قیمت 9.50 میلیون روپیه گزارش شده است برای نوع پایه اگر با این قیمت عرضه شود، رقیب سرسخت خود – Creta را که از 10.44 لک تا 18.18 روپیه قیمت دارد، کاهش خواهد داد. ماروتی سوزوکی با قیمت گذاری تهاجمی مطمئنا مشتریان کرتا را ربوده است. رزروهای رسمی برای این مدل قبلاً با مبلغ اولیه 11000 روپیه آغاز شده است.

ماروتی گرند ویتارا AWD

همانطور که در بالا ذکر شد، Maruti Grand Vitara جدید پیشرفته‌ترین مدل این برند خواهد بود که اولین بخش سیستم AllGrip AWD (تمام چرخ متحرک) را ارائه می‌کند. برای افرادی که نمی دانند، سوزوکی ویتارا و S-Cross که در سطح جهانی فروخته می شود، سیستم AllGrip Select را ارائه می دهند. ویتارا آینده اولین مدل این شرکت در هند خواهد بود که این ویژگی را ارائه می دهد. مشابه Toyota Urban Cruiser، SUV جدید Maruti با یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی با اتصال بی سیم، روکش چرمی صندلی، سانروف پانوراما، دوربین 360 درجه، واحد AC خودکار، نمایشگر هد آپ، ابزار دیجیتال عرضه خواهد شد. کلاستر، صندلی‌های دارای تهویه و فناوری خودرو متصل

علاوه بر تجهیزات، شاسی‌بلند جدید ماروتی ویتارا قوای محرکه خود را با شاسی‌بلند سایز متوسط ​​تویوتا به اشتراک خواهد گذاشت. این بدان معناست که این راه‌اندازی شامل یک بنزین 1.5 لیتری K15C Dualjet و 1.5 لیتری TNGA چرخه اتکینسون با معماری هیبریدی ولتاژ بالا خواهد بود. خط تولید مدل‌های SUV را می‌توان با گیربکس 5 سرعته دستی یا گیربکس اتوماتیک 6 سرعته مبدل گشتاور داشت.


Maruti Grand Vitara گران‌ترین و پیشرفته‌ترین شاسی بلند ماروتی خواهد بود
منبع