Maruti Grand Vitara CNG به زودی عرضه می شود – چه انتظاری داریم؟


ماروتی سوزوکی گرند ویتارا از نظر فروش برای این خودروساز هندی ژاپنی بسیار خوب عمل کرده است. در اولین ماه ورود خود، این مدل با فروش بیش از 8000 دستگاه، سومین خودروی شاسی بلند سایز متوسط ​​هند شد. این اولین خودروی هیبریدی قوی این برند در کشور است. در حال حاضر، ماروتی گرند ویتارا با گزینه های پیشرانه بنزینی 1.5 لیتری K15C بنزینی 103 اسب بخاری هیبریدی ملایم و 115 اسب بخاری، 1.5 لیتری 3 سیلندر اتکینسون عرضه می شود. گزینه های گیربکس شامل 5 سرعته دستی، مبدل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک و e-CVT است. سیستم AllGrip AWD سوزوکی برای انواع دستی هیبریدی ملایم در نظر گرفته شده است.

حالا این شرکت به زودی نسخه CNG گرند ویتارا را معرفی خواهد کرد. شبیه به تویوتا هیریدر CNG، احتمالاً Maruti Grand Vitara CNG با موتور 1.5 لیتری K15C سوزوکی 4 سیلندر بنزینی عرضه خواهد شد. همان موتور بنزینی با کیت CNG کارخانه ای در مدل های XL6 و Ertiga CNG موجود است. در حالی که واحد بنزینی معمولی قدرتی معادل 88 اسب بخار و گشتاور 121.5 نیوتن متری دارد، نسخه CNG کمی قدرت کمتر و گشتاور بیشتری خواهد داشت. Maruti Grand Vitara CNG با گیربکس 5 سرعته دستی عرضه خواهد شد. مسافت پیموده شده آن 26.10 کیلومتر بر کیلوگرم است که کمی کمتر از XL6 CNG است که وعده 26.32 کیلومتر بر کیلوگرم را می دهد.

تاریخ راه اندازی Maruti Grand Vitara

کیت CNG را می‌توان تنها در تیپ‌های میان‌رده دلتا و آلفا عرضه کرد و قیمتی کمی نسبت به نمونه‌های بنزینی استاندارد آنها داشت. Maruti Grand Vitara CNG دومین شاسی بلند سایز متوسط ​​در هند خواهد بود که با گزینه سوخت CNG عرضه می شود.

این خودروساز هندی-ژاپنی نیز قرار است این خودرو را وارد کند CNG ماروتی برزا در هفته های آینده این مدل در حال حاضر وارد نمایندگی ها شده است. این خودرو در 7 نوع با موتور 1.5 لیتری K15C بنزینی و کیت CNG ارائه خواهد شد. حداکثر قدرت 87 اسب بخار و 122 نیوتن متر است. راندمان سوخت آن حدود 25 تا 30 کیلومتر بر کیلوگرم خواهد بود.


Maruti Grand Vitara CNG به زودی عرضه می شود – چه انتظاری داریم؟
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: