Maruti Jimny Zeta Variant با تخفیف تا 1 Lakh

به منظور افزایش فروش در طول فصل جشن، نمایندگی‌های Maruti Suzuki NEXA در سراسر کشور تخفیف‌ها و مزایایی به ارزش 1 میلیون روپیه در نوع ابتدایی Zeta ارائه می‌کنند. SUV سبک زندگی جیمنی.

گزارش شده است که نمایندگی‌های NEXA تخفیف ثابت 50000 روپیه‌ای را برای نوع ابتدایی ZETA سوزوکی جیمنی ارائه می‌کنند. علاوه بر آن، فروشندگان 50000 روپیه اضافی مبادله یا پاداش وفاداری به این SUV سبک زندگی می دهند. این پیشنهادات در دو گزینه دستی و اتوماتیک از نوع Zeta ارائه شده و تا پایان ماه جاری در دسترس خواهند بود.

ماروتی جیمنی دوره انتظار

ماروتی سوزوکی زتا نسخه پایه در خط تولید است. در حالی که نسخه دستی 12.74 میلیون روپیه قیمت دارد، نسخه اتوماتیک آن 13.94 میلیون روپیه قیمت دارد. این SUV از یک موتور 1.5 لیتری K15B بنزینی آزمایش شده و آزمایش شده استفاده می کند که 103 اسب بخار قدرت و 134 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. گزینه های گیربکس شامل یک 5 سرعته دستی و یک مبدل گشتاور 4 سرعته اتوماتیک است. ادعا شده است که نسخه دستی دارای مصرف سوخت 16.94 کیلومتر بر لیتر دارای گواهی ARAI است، در حالی که مدل اتوماتیک 16.39 کیلومتر بر لیتر را ارائه می دهد.

این آفرود با پیشرانه AllGrip Pro 4×4 سوزوکی با گیربکس کم برد و سیستم تعلیق محور سفت و سخت 3 لینک به صورت استاندارد عرضه می شود. زاویه نزدیک 36 درجه، زاویه خروج 50 درجه و زاویه شکست 24 درجه دارد. فاصله این SUV از سطح زمین 210 میلی متر و ظرفیت آبگیری 300 میلی متر است. این نسخه پایه دارای ویژگی هایی مانند چرخ های فولادی، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با اندروید اتو بی سیم و اپل کارپلی، شش کیسه هوا، ABS با EBD، برنامه پایداری الکترونیکی (ESP) و موارد دیگر است.

منبع – AutoCarIndia


Maruti Jimny Zeta Variant با تخفیف تا 1 Lakh
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/maruti-jimny-zeta-variant-with-discounts-up-to-rs-1-lakh-59703/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: