Maruti WagonR 2023 به‌روزرسانی شده به زودی – جزئیات کلیدی


ماروتی سوزوکی با استانداردهای RDE (انتقالات واقعی رانندگی) به زودی خط تولید مدل های هاچ بک بسیار محبوب WagonR خود را به روز خواهد کرد. همانطور که می دانید، هنجارهای آلایندگی جدید و سخت گیرانه از 1 آوریل 2023 به اجرا در خواهند آمد. Maruti WagonR جدید 2023 با همان موتورهای بنزینی – 1.0 لیتری و 1.2 لیتری در دسترس خواهد بود. اگرچه، هر دو موتور برای مطابقت با استانداردهای آلایندگی فاز II BS6 تنظیم خواهند شد. خواندن – خودروهای سوزوکی ماروتی برای تغییر نسل – 2 مدل محبوب

در حالی که واحد 1.0 لیتری اوج قدرت 67 اسب بخار و گشتاور 89 نیوتن متر و موتور 1.2 لیتری بنزینی 90 اسب بخار و 113 نیوتن متر را تولید می کند. هر دو موتور دارای فناوری Dualjet، Dual VVT (زمان بندی متغیر سوپاپ)، ISS (استارت در حالت آماده به کار) و EGR خنک شده (گردش گاز اگزوز) هستند که بهره وری بهتر سوخت و آلایندگی کمتر را تضمین می کند. Maruti WagonR جدید 2023 همچنین با موتور 1.0 لیتری بنزینی همراه با کیت CNG در کارخانه در دسترس خواهد بود. در حالت CNG، راه اندازی حداکثر قدرت 57 اسب بخار را ارائه می دهد.

موتور واگن آر ماروتی 2022

نسخه بنزینی 1.0 لیتری مسافت پیموده شده 24.35 کیلومتر (MT) و 25.19 کیلومتر (AMT) را ارائه می دهد. انواع بنزینی 1.2 لیتری با گیربکس دستی و AMT بازده سوخت 23.56 کیلومتر و 24.43 کیلومتر بر لیتر را ارائه می دهند. مدل 1.0 لیتری CNG 34.05 کیلومتر بر کیلوگرم را تحویل می دهد. سری جدید مدل 2023 Maruti WagonR در چهار تریم LXi، VXi، ZXi و ZXi+ عرضه خواهد شد. گزینه سوخت CNG را فقط می توان در تریم های LXi و VXi داشت.

WagonR جدید با ویژگی‌هایی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با اتصال Android Auto و Apple CarPlay، سیستم صوتی با 4 بلندگو، سرعت سنج، صندلی کناری سرنشین جلو در زیر سینی، کنترل نگه‌داشتن سرنشین، درب خودکار حساس به سرعت ادامه خواهد یافت. قفل، قفل مرکزی با ورود بدون کلید، سیستم استارت/ایست در حالت آماده به کار، قفل مرکزی، کیسه هوای دوگانه، سنسورهای پارک عقب، هشدار سرعت، یادآور کمربند ایمنی، ABS با EBD، چراغ‌های راهنما روی آینه‌های بغل، مه شکن جلو، ستون B سیاه‌شده ، کنترل های روی فرمان، برف پاک کن عقب، واشر و مه گیر.

منبع


Maruti WagonR 2023 به‌روزرسانی شده به زودی – جزئیات کلیدی
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: