Mégane E-TECH Electric جدید: غواصی در قلب نوآوری

در مگان جدید E-TECH Electric، بلافاصله از سکوت قدردانی می کنید. احساس سفر در یک پیله واقعی است. مسلماً یک موتور الکتریکی ذاتاً بی صدا است، اما در این کابین نیز کاملاً از صدای غلتش محافظت می کنیم.

سیستم عایق صوتی جدید Mégane E-TECH Electric چندین مزیت را ارائه می دهد:

  • عایق صدای خودرو بهبود یافته (-10d bB)؛
  • افزایش مهارت برای مسافران؛
  • استقلال با افزایش وزن بیش از 3 کیلوگرم بهبود یافته است.

یک روند جدید

این نوآوری همچنین امکان کاهش ضخامت کف را فراهم کرده است، بنابراین فضای بیشتری را برای مسافران فراهم می‌کند و برای بهره‌وری انرژی بهتر و در نتیجه استقلال بیشتر، حجم بیشتری را به دست می‌آورد.

> قسمت 2 سریال تابستانی ما را در ویدیو کشف کنید <منبع

یک حق ثبت اختراع در پشت این راحتی صوتی پنهان است.

برای … بیشتر

برای بهبود آکوستیک خودرو و در عین حال صرفه جویی در فضای بین کف خودرو و باتری، ما دو سنگین ترین مواد کف را با یک فوم جدید ضربه گیر جایگزین کردیم. تمام سطح باتری واقع در زیر زمین را می پوشاند تا یکنواختی کل را تضمین کند و احساس آرامش بیشتری را در محفظه سرنشین ایجاد کند. تبدیل به یک پیله واقعی می شود. »

مخترعان عناصری را که به طور سنتی برای عایق صدا در زیر فرش خودرو استفاده می‌شد، از جمله یک توده سنگین ساخته شده از رزین، حذف کرده‌اند و یک فوم میرایی جدید ثبت شده را در زیر کف New Mégane E-TECH Electric قرار داده‌اند. این فوم کاملاً با شکل کف در قسمت بالایی و جعبه باتری در قسمت پایین آن مطابقت دارد. فشرده شده، به عنوان یک جاذب ارتعاش عمل می کند تا تشعشعات صوتی از کف را کاهش دهد و احساس آرامش بیشتری را در محفظه مسافر ایجاد کند.

سوفیانه امانان، مدیر پروژه توسعه و نوآوری در بخش مهندسی پروژه و تجارت خودرو رنو

مزایای نوآوری

مرجع ثبت اختراع “پیله هوشمند”:
ثبت اختراع FR1874186 – مخترعان: سوفیان آمانان و چارلز ژانگ


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: