Mégane E-TECH Electric جدید: غواصی در قلب نوآوری

این نوآوری های ثبت شده امکان طراحی یک ماشین الکتریکی را فراهم کرده است که در عین حال جمع و جور، فوق العاده قدرتمند و فوق العاده کارآمد باشد تا از لذت رانندگی که کاربر تجربه می کند بهره مند شود.

برای … بیشتر

برای اینکه یک موتور الکتریکی کارآمد باشد، باید سیستم خنک کننده بسیار خوبی داشته باشد. بنابراین ما دو نوآوری ثبت اختراع ایجاد کرده ایم که با همکارانم در ژاپن و کلئون در این راستا پیش می رود. اولین مورد مربوط به خنک کننده روغن موتور سنکرون روتور پیچشی ما است. ما انژکتورهایی را در مکان های استراتژیک قرار دادیم تا سیم پیچ ماشین الکتریکی را اسپری کرده و روتور و استاتور را همزمان خنک کنیم. دومی ترفندی است که امکان استفاده از دینامیک روتور را به لطف یک سیستم روکش برای تقویت خنک سازی استاتور با پرتاب روغن به سمت buns های استاتور می دهد. »

سیستم جدید خنک کننده روغن موتور سنکرون جدید مگان E-TECH Electric دارای چندین مزیت است:

  • افزایش راندمان به لطف قرارگیری استراتژیک 4 انژکتور برای اسپری کردن مدار الکتریکی در مکان های مناسب و خنک کردن همزمان روتور (قطع چرخان) و استاتور (قطع ثابت) ماشین الکتریکی.
  • کمک به فشردگی موتوری که جرم آن در مقایسه با نسل قبلی موتور الکتریکی 33 درصد کاهش یافته است. افزایش جرم که به کاهش مصرف انرژی کمک می کند.
  • لذت رانندگی: شتاب و پیک آپ پویا و سیال در همه شرایط. در دسترس بودن قدرت موتور در مدت زمان طولانی استفاده، حتی در سرعت های بالا در بزرگراه.

یک روند جدید

امانوئل MOTTE

استفان دیکوکس

پیشرانه ای که مگان E-TECH Electric جدید را تامین می کند به طور کامل در اتحادیه توسعه یافته است. این خودرو که در ژاپن برای نیسان و در فرانسه (کارخانه کلئون) برای رنو ساخته شده است، بهره وری سوخت بهینه را با لذت رانندگی الکتریکی، از جمله شتاب لحظه ای که هم دینامیک و هم خطی است، ارائه می دهد.

> قسمت 4 سریال تابستانی ما را در ویدیو کشف کنید <منبع

کریم میکاتی

فابریس برناردین رئیس بخش فناوری الکترونیک UET در بخش مهندسی رنو

مزایای این نوآوری ها

موتور Mégane E-TECH Electric با سیستم خنک‌کننده روغن جدید خود، به لطف ترکیبی از راه‌حل‌های فنی ساده و مؤثر: پاشش روغن در مناطق مورد نظر موتور و مدار روغن بهینه‌سازی شده، در دمای بهینه نگهداری می‌شود.

مرجع ثبت اختراع:

  • خنک کننده روغن ماشین سنکرون روتور-روتور: ثبت اختراع FR304350 – مخترع: کریم میکاتی، گیوم تاورنیه، استفان دیکاکس
  • خنک کننده روغن یک ماشین سنکرون روتور-زخم با تخلیه روغن به نان استاتور: ثبت اختراع FR3059487 – مخترعان: کریم میکاتی، امانوئل موته، فابریس برناردین

گیوم تاورنیه

فابریس برناردین


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: