Megane E-TECH Electric کاملاً جدید: کاوش در قلب نوآوری

در مگان E-TECH Electric کاملاً جدید، نمی‌توان از آرام بودن همه چیز قدردانی کرد. مثل این است که در حال سفر به داخل یک پیله واقعی هستید. در حالی که موتورهای الکتریکی از نظر طراحی بی صدا هستند، این فضای داخلی نیز کاملاً از صداهای اطراف عایق است.

برای کسب اطلاعات بیشتر

فوم ابداعی همچنین کاهش ضخامت کف را امکان پذیر می کند که به معنای فضای بیشتر برای مسافران و کاهش وزن کلی است که به نوبه خود به معنای بهره وری انرژی بهتر و در نتیجه برد بیشتر است.

مخترعان پشت آخرین سیستم، ویژگی های قدیمی عایق صدا را که در زیر فرش قرار داشتند – از جمله مقدار زیادی رزین – حذف کردند و یک فوم بالشتکی ثبت شده کاملاً جدید را در زیر پانل کف Megane E-TECH Electric کاملاً جدید قرار دادند. فوم کاملاً به شکل کف بالا و ساختار بدنه باتری در زیر قالب می گیرد. هنگامی که فشرده می شود، ارتعاشات را جذب می کند تا میزان امواج صوتی پخش شده در کف را کاهش دهد و در نتیجه احساس سکوت را در داخل محفظه مسافر افزایش می دهد.

عایق صوتی جدید در Megane E-TECH Electric کاملاً جدید دارای چندین مزیت است:

  • عایق صدای خودرو بهبود یافته (-10dB B)
  • فضای بهبود یافته برای مسافران
  • بهبود عمر باتری با کاهش وزن بیش از 3 کیلوگرم

یک روند جدید

“برای بهبود آکوستیک خودرو و در عین حال صرفه جویی در فضای بین کف خودرو و باتری، ما دو قطعه سنگین کف را با یک فوم بالشتک جدید جایگزین کردیم. این فوم پوشش کاملی را برای باتری در یک قطعه فراهم می کند و به افزایش سطح سکوت در داخل خودرو کمک می کند. محفظه مسافر. فضای داخلی بسیار شبیه یک پیله واقعی می شود.

سوفیان امانان، مدیر پروژه برای توسعه و نوآوری در بخش مهندسی خودرو و پروژه ها

آنچه نوآوری به ارمغان می آورد

راحتی آکوستیک محافظت شده با ثبت اختراع

> 2 را تماشا کنیدnd ویدیو سریال تابستانی ما <منبع

مرجع ثبت اختراع “پیله هوشمند”:
ثبت اختراع FR1874186 – مخترعان: سوفیان آمانان و چارلز ژانگ


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: