MG در حال آماده سازی یک میکرو SUV با پیشرانه الکتریکی برای هند


MG Motor India خودروی الکتریکی جدید Comet مینی را در آوریل تا مه 2023 در بازار ما رونمایی خواهد کرد. این خودروی الکتریکی فوق العاده جمع و جور با شکل جعبه ای و طرح سه در همراه با چندین ویژگی راحتی و راحتی خواهد بود. این پلتفرم بر روی پلتفرم جهانی خودروهای الکتریکی کوچک (GSEV) ام جی طراحی و توسعه یافته است، که همچنین برای توسعه طیف وسیعی از خودروهای برقی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. گزارش جدید ادعا می کند که خودروساز بریتانیایی یک میکرو SUV جدید بر اساس پلت فرم GSEV را در بازار ما معرفی خواهد کرد.

MG Motor در نظر دارد به محلی سازی سنگین برای دنباله دار EV. در واقع، این شرکت باتری را از Tata Autocomp تامین می کند. میکرو EV بعدی اکثر اجزا و ویژگی های Comet EV جدید را به اشتراک خواهد گذاشت.

MG Baojun Yep EV عقب

میکرو SUV جدید از پلت فرم بدون تغییر GSEV استفاده می کند و ابعاد بسیار فشرده ای خواهد داشت. در واقع، این گزارش ادعا می کند که میکرو SUV جدید MG (نام رمز: E260) طولی نزدیک به 3 متر خواهد داشت و یک مدل سه در خواهد بود. این خودرو برای رفت و آمدهای شهری طراحی شده و یک خودروی شهری جمع و جور و کارآمد در فضا خواهد بود.

انتظار می‌رود که شاسی‌بلند میکرو الکتریکی جدید MG نشانه‌های ظاهری را از کانسپت میکرو SUV Yep که توسط Baojun در سال 2022 رونمایی شد، به اشتراک بگذارد. کانسپت جدید دارای موقعیت سواری بالا، چرخ‌ها و لاستیک‌های بزرگ‌تر است.

MG Baojun Yep EV جلو

MG Comet از یک بسته باتری 17.3 کیلووات ساعتی با یک موتور تکی نصب شده در پشت با قدرت 40 اسب بخار نیرو می گیرد. کانسپت Yep مجهز به موتور دوگانه با بیش از 100 اسب بخار قدرت و چیدمان تمام چرخ متحرک بود.

انتظار می‌رود شاسی‌بلند جدید میکرو الکتریکی MG در سال 2025 معرفی شود. MG زمان خوبی برای بومی‌سازی بیشتر اجزای پلت‌فرم GSEV برای این میکرو SUV خواهد داشت. بومی سازی سنگین به شرکت کمک می کند تا به قیمت تهاجمی برای میکرو SUV جدید دست یابد. انتظار می‌رود که شاسی‌بلند جدید میکرو الکتریکی که قرار است بالای MG Comet قرار گیرد، قیمتی کمتر از 15 میلیون روپیه داشته باشد.

منبع – AutoCarIndia


MG در حال آماده سازی یک میکرو SUV با پیشرانه الکتریکی برای هند
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: