MG Comet EV – کوچکترین خودروی هند در ماه آینده


MG Comet EV مورد انتظار در آوریل 2023 در بازار ما معرفی خواهد شد. MG Motor India اخیراً خودروی الکتریکی 2 در را از طریق تصاویر رسمی معرفی کرده است. با اندازه گیری تنها 2.9 متر طول، کوچکترین وسیله نقلیه مسافربری در بازار ما خواهد بود. در واقع کوچکتر از تاتا نانو است. انتظار می رود مدل جدید حدود 10 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق، هند) قیمت داشته باشد. این خودرو با خودروهایی مانند تاتا تیاگو EV و سیتروئن eC3 رقابت خواهد کرد.

طراحی دنباله دار ام جی

MG Comet EV راه اندازی شد

خودروی الکتریکی MG Comet بر روی پلت فرم جدید جهانی وسایل نقلیه الکتریکی کوچک (GSEV) این برند طراحی خواهد شد. این یک ماشین جمع و جور با بدنه ای بلند و جعبه ای است. Comet EV تا حد زیادی شبیه به Wuling Air EV در اندونزی است. درگاه شارژ در وسط قسمت جلویی با نام تجاری MG قرار داده شده است که مشابه آنچه در MG ZS EV ارائه شده است.

در جلو، خودروی الکتریکی Comet دارای چراغ‌های جلوی دوتایی و عمودی، لامپ‌های LED در روز با چراغ‌های راهنمای یکپارچه و سپر جلویی دو رنگ است. یک نوار نور LED در زیر شیشه جلو با یک نوار کرومی وجود دارد که از عرض آن برای ادغام ORVM ها عبور می کند. این شرکت تصاویر متعددی از دنباله دار منتشر کرده است و تمام مدل ها دارای تم رنگی دوگانه خواهند بود.

MG Comet EV دارای یک شیشه یک چهارم عقب بزرگ برای احساس هوای داخل کابین خواهد بود. این خودروی کوچک روی چرخ‌های کوچک فولادی ۱۲ اینچی با روکش چرخ‌ها کار می‌کند. در عقب، خودروی برقی کوچک دارای یک چراغ توقف نصب شده، چراغ‌های عقب به صورت عمودی و یک سپر عقب صاف با محفظه پلاک گواهینامه خواهد بود.

داخلی

MG Comet Interior

با وجود طراحی جمع و جور، MG Comet EV قول می دهد چندین ویژگی راحتی و راحتی را به سرنشینان ارائه دهد. کابین دارای ویژگی‌ها و طرح‌بندی طراحی با Air EV است. این داشبورد لایه لایه در سایه دو رنگ خواهد داشت. این خودروی کوچک دارای دریچه‌های تهویه مطبوع شیک، دستگیره‌های چرخشی سنتی برای کنترل‌های AC، فرمان چند منظوره دو پره و صفحه نمایش تک تکه بزرگ برای کنسول ابزار دیجیتال و واحد اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی خواهد بود.

این هاچ بک دارای یک نمایشگر دوگانه 10.25 اینچی – یکی برای سیستم اطلاعات سرگرمی و دیگری برای ابزار دقیق، تهویه مطبوع اتوماتیک، ورود بدون کلید، فناوری متصل به خودرو و کنترل های نصب شده بر روی فرمان است.

پیشرانه

MG Comet EV گزینه های بسته باتری را با Wuling Air EV به اشتراک می گذارد. نوع پایه می تواند یک بسته باتری 17.3 کیلووات ساعتی با برد ادعایی 200 کیلومتر داشته باشد. مدل رده بالا دارای بسته باتری 26.7 کیلووات ساعتی با برد ادعایی حدود 300 کیلومتر با یک بار شارژ خواهد بود.


MG Comet EV – کوچکترین خودروی هند که ماه آینده عرضه می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: