MG Hector 2023 در تصاویر جدید فاش شد. ماه آینده


MG Hector به روز شده، مدل بعدی خواهد بود که زیر اصطبل این خودروساز بریتانیایی در هند عرضه می شود. در حالی که این خودروساز هنوز تاریخ عرضه خود را اعلام نکرده است، تیزر رسمی به عرضه قریب الوقوع آن اشاره می کند. گزارش ها حاکی از آن است که فیس لیفت جدید MG Hector 2023 ممکن است در ماه دسامبر رونمایی شود و پس از آن در 5 بازار عرضه شود.هفتم ژانویه. مدل به روز شده این SUV اخیراً در مجموعه ای از تصاویر واضح نشان داده است که تغییرات طراحی آن را نشان می دهد.

در جلو، این SUV یک جلوپنجره مشبک کرومی جدید طراحی شده، سپر به روز شده و چراغ های جلوی بازطراحی شده با LED های باریک DRL دریافت می کند. این خودروساز همچنین ممکن است تغییراتی در نمای جانبی و عقب خود ایجاد کند. تیزرها نشان می‌دهند که فیس لیفت هکتور دارای یک فضای داخلی به‌روز شده با یک صفحه نمایش لمسی ۱۴ اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی است. این واحد از فناوری نسل بعدی i-Smart و اتصال بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto بهره می‌برد.

تصاویر هکتور MG 2023

یک تم داخلی دو رنگ با داشبورد دو لایه، رنگ مشکی پیانو و رنگ کرومی و دریچه‌های D شکل AC وجود خواهد داشت. انتظار می‌رود فیس لیفت جدید MG Hector 2023 مجهز به سیستم کمک راننده پیشرفته (ADAS) باشد که ویژگی‌هایی مانند کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری خودکار، کمک راننده عقب، کمک حفظ خطوط، سیستم کمک سرعت، تشخیص نقاط کور و کنترل هوشمند چراغ‌های جلو را ارائه می‌کند. . همچنین دارای یک دسته ابزار کاملا دیجیتال 7 اینچی قابل تنظیم خواهد بود. خواندن – MG Air EV India در ژانویه 2023 معرفی شد

در زیر کاپوت، فیس لیفت جدید MG Hector 2023 همچنان از موتورهای 1.5 لیتری توربو بنزینی هیبریدی و 2.0 لیتری توربو دیزل استفاده می کند. موتور هیبریدی بنزینی حداکثر قدرت 143 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتن متر را تولید می کند. مشعل روغن قدرت ادعایی 170 اسب بخار و 350 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. وظایف گیربکس توسط یک گیربکس 6 سرعته دستی (استاندارد) و یک واحد اتوماتیک CVT (فقط در انواع هیبریدی بنزینی موجود است) انجام می شود.

جزئیات رسمی SUV جدید Hector ماه آینده فاش خواهد شد. با IndiaCarNews همراه باشید.

منبع تصویر


MG Hector 2023 در تصاویر جدید فاش شد. ماه آینده
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: