MG Hector Strong Hybrid 2023 رونمایی شد – مشخصات، بیرونی، داخلی


کانسپت هیبریدی قوی Wuling Almaz مدل 2023 اخیراً در نمایشگاه خودروی الکتریکی اندونزی (IEMS) امسال در جاکارتا به نمایش گذاشته شد. همانطور که می دانید، Almaz به عنوان MG Hector در هند فروخته می شود. این شاسی بلند همراه با پیشرانه هیبریدی قوی، تغییرات اندکی در داخل و خارج دریافت می کند. این مدل دارای یک موتور 2.0 لیتری بنزینی جدید با دو موتور الکتریکی و یک بسته باتری لیتیوم یونی است. ارقام قدرت و برد الکتریکی راه‌اندازی هنوز در دست نیست. اگر گزارش ها را باور کنیم، ممکن است این شرکت مشخصات فنی را در اکتبر 2023 فاش کند.

بر اساس آلماز RS، کانسپت هیبریدی قوی این شاسی‌بلند (2023 MG Hector هیبریدی قوی) دارای عناصر سیاه‌شده روی جلوپنجره، ستون‌ها، آینه‌های بغل و سقف، سپرهای جلو و عقب مخصوص RS، مجموعه چراغ‌های مه شکن سیاه‌شده، پایین‌تر است. سدهای هوایی و نشان RS. برخلاف Wuling Almaz RS که با رینگ های آلیاژی 17 اینچی دو رنگ عرضه می شود، مدل هیبریدی قوی دارای واحدهای 18 اینچی است.

ویژگی های هیبریدی MG Hector Strong 2023

از نظر ویژگی، Wuling Almaz RS (مدل معمولی) ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته)، فناوری خودرو متصل، شارژ بی سیم تلفن هوشمند، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی ارتقا یافته و دکمه های کنترلی جدید نصب شده روی فرمان را ارائه می دهد.

MG Hector Strong Hybrid 2023 هند معرفی شد؟

در حال حاضر، هیچ خبر رسمی در مورد عرضه آن در هند وجود ندارد. با توجه به بازار رو به رشد SUV هیبریدی، ما انتظار داریم که این شرکت ممکن است هیبریدی قوی Hector را برای بازار هند ارزیابی کند. حتی اگر هند در رادار پرتاب باشد، احتمالا سال آینده خواهد آمد. در حال حاضر، MG Hector با سه موتور موجود است – یک بنزین هیبریدی ملایم 1.5 لیتری، یک بنزینی 1.5 لیتری توربو و یک موتور 2.0 لیتری دیزل.

MG Hector Hybrid 2023

خودروساز بریتانیایی به زودی الف به روز رسانی اواسط عمر به MG Hector در هند. نسخه فیس لیفت شده SUV دارای یک فضای داخلی جدید با رنگ دوگانه با یک صفحه نمایش 14 اینچی پرتره لمسی HD با سیستم اطلاعات سرگرمی خواهد بود. واحد اطلاعات از فناوری نسل بعدی i-SMART و اتصال بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto پشتیبانی می‌کند. همچنین دارای یک کنسول ابزار کاملاً دیجیتالی 7 اینچی، دسته‌بندی چرمی و چند محصول جدید دیگر خواهد بود.

منبع تصویر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: