NEW CAPTUR از قیمت های خود رونمایی می کند (فقط فرانسه)

کسب و کار

گزینه های جدید CAPTUR

در نهایت، پایان INITIALE PARIS تفسیر سبک جدیدی از این نسخه شناخته شده در محدوده رنو ارائه می دهد. در قسمت بیرونی، با جلوپنجره پر ستاره، چوب اسکی خاص، یک آنتن کوسه و رینگ های آلیاژی 18 اینچی برش الماس مشخص می شود. در داخل، محیط با صندلی های برقی گرم شونده با چرم تیتانیوم مشکی یا خاکستری سادلر، فرش های مخصوص فرش و رکاب درها و فرمان چرمی فوم دار و گرم شونده INITIALE PARIS بهبود یافته است. در نهایت، بهترین فناوری را با داشبورد 10.2 اینچی دیجیتال و قابل تنظیم، سیستم EASY LINK با صفحه نمایش 9.3 اینچی، سیستم صوتی کاملاً جدید Bose، EASY PARK ASSIST و تشخیص نقاط کور ارائه می دهد.

150 یورو

250 €

450 €

800 یورو

900 یورو

رینگ های آلیاژی 17 اینچی باهاما

Radio Connect R&GO

400 یورو

کپچر جدید اولین حضور عمومی خود را در نمایندگی‌ها در 5 نوامبر 2019 انجام می‌دهد. کپچر جدید کاملاً بازطراحی شده و در عین حال تمام ویژگی‌هایی که باعث موفقیت آن شده است، از DNA خود استفاده می‌کند و امکان سفارشی‌سازی بیرونی و داخلی را حتی بیشتر می‌کند و رانندگی خود را کاملاً تجدید می‌کند. لذت

اثاثه یا لوازم داخلی خاص، دسته های بازو، نوار داشبورد (فقط با گیربکس دستی موجود است)

لغزش های جلو و عقب، میله های محافظ درب پایین

گزینه ها

شارژر القایی

سانروف برقی با پوشش سایبان

بسته امنیتی

سقف، درپوش آینه، ستون های شیشه جلو

EASY LINK با صفحه نمایش 7 اینچی و ناوبری با آنتن کوتاه

قیمت آپشن های جدید رنو کپچر (مالیات بر ارزش افزوده از تاریخ 05/11/2019)

متمرکز

○/*

بسته شخصی سازی داخلی Signature Orange

راحتی را بسته بندی کنید

رنگ دو رنگ

شهر بسته

آشکارساز نقطه کور

بسته امنیتی

250 €

250 €

300 یورو

*

1600 €

شهر بسته 360 درجه

EASY LINK با صفحه نمایش 9.3 اینچی، کمک پارک جلو و دوربین دنده عقب

250 €

بسته ارسال

رنگ فلزی خاص

○: اختیاری ●: استاندارد *: بسته -: در دسترس نیست

بسته سفارشی سازی بیرونی خاکستری، سفید یا نارنجی

روکش چرم کربن تیره، صندلی راننده با تنظیم کمر، گرمکن صندلی های جلو

550 €

از پایان زندگیCaptur جدید نورپردازی Full LED Pure Vision و همچنین فضایی و ماژولار بودن بیشتر را نسبت به نسل قبلی ارائه می دهد.

تودوزی خاص، تکیه گاه دست، نوار داشبورد و کنسول شناور با اهرم دنده
شیفتر الکترونیکی (فقط با گیربکس اتوماتیک موجود است)

Pack Navigation

ذن

بسته سفارشی سازی داخلی Icono Orange

300 یورو

رنگ مات ویژه

دسته های بازو، نوار داشبورد (فقط با گیربکس دستی موجود است)

زندگی

تسمه دریچه های هوا، پایه اهرم دنده و تشک های خاص

دوربین 360 درجه

فناوری همچنین با مجموعه ای از وسایل کمکی در بهترین سطح در این رده، به ویژه با ارائه اولین گام به سمت رانندگی خودران، راه خود را به کمک های رانندگی باز کرده است. به لطف پلت فرم جدید Alliance، New Captur از نظر کارایی، راحتی و لذت رانندگی فراتر رفته است.

150 یورو

کنترل آب و هوای اتوماتیک، برف پاک کن اتوماتیک شیشه جلو

150 یورو

350 €

350 €

چرخ یدکی صرفه جویی در فضا

400 یورو

2019 - قیمت های جدید رنو کپچر

230 یورو

Techno Bose® را بسته بندی کنید

دستیار بزرگراه و ترافیک، کروز کنترل تطبیقی ​​Stop & Go

پایان ZEN فناوری EASY LINK را با صفحه نمایش 7 اینچی سازگار با Android Auto™ و Apple CarPlay™، تهویه مطبوع دستی، رینگ های آلیاژی 17 اینچی، کارت هندزفری، پدل های فرمان با گیربکس EDC و آینه های تاشو الکتریکی به پایانه LIFE اضافه می کند.

کمک پارک جلو با دوربین 360 درجه

600 یورو

لیست تجهیزات استاندارد بسیاری از ویژگی های جدید و انحصاری را برای این سطح ارائه می دهد: بسته ایمنی فعال کامل با ترمز اضطراری فعال با تشخیص عابران پیاده و دوچرخه سواران، هشدار فاصله و خط عبور، حفظ خطوط، تشخیص علائم ترافیکی، کروز کنترل، روشن شدن خودکار چراغ ها یا تماس اضطراری

پک تکنو

2019 - قیمت های جدید رنو کپچرمنبع

رنو کپچر جدید قیمت های خود را برای فرانسه با قیمت ورودی 18600 یورو برای نسخه بنزینی TCe 100 LIFE و 23200 یورو برای نسخه دیزلی Blue dCi 95 ZEN رونمایی می کند. اکنون سفارشات برای موتورهای TCe 100، TCe 130، TCe 155، Blue dCi 95 و Blue dCi 115 در گیربکس های دستی یا اتوماتیک EDC برای فرانسه باز است.

در داخل، هم از نظر سبک و هم از نظر کیفیت یک انقلاب است. مواد جدید، شخصی سازی پیشرفته (18 ترکیب و 8 حالت روشنایی موجود است)، راحتی و ارگونومی به شما امکان می دهد تجربه جدیدی را تجربه کنید. سیستم چندرسانه‌ای جدید EASY LINK بهترین فناوری‌های کنونی را به‌عنوان مثال با تکرار تلفن هوشمند یا جستجوی Google یکپارچه بومی ارائه می‌کند.

750 €

بسته سفارشی سازی داخلی فیروزه ای، آبی، کاراملی یا قرمز

سفارشی سازی داخلی Grey Sellier

همانطور که نیو کپچر رشد می کند (11 سانتی متر طول و نزدیک به 2 سانتی متر عرض)، به سرنشینان خود فکر می کند و به آنها فضای بیشتری، راحتی بیشتر و حجم بار بیشتری ارائه می دهد. با یک صندلی نیمکت کشویی 16 سانتی متری، دو ارتفاع کف صندوق عقب، امکان بارگیری اجسام به طول 1.57 متر و 27 لیتر فضای ذخیره سازی که هوشمندانه در محفظه سرنشین توزیع شده است، امکانات ماژولار بودن را حتی بیشتر می کند.

در نهایت، سفارشی‌سازی، که به طور گسترده در Captur مورد تحسین قرار گرفت، با کمتر از 90 ترکیب بیرونی و ظاهر رینگ‌های 18 اینچی بیشتر تقویت می‌شود. پرداخت اولیه INITIALE PARIS از زمان عرضه برای یک پیشنهاد بسیار با کیفیت ارائه می شود.

600 یورو

900 یورو

کمک پارک جلو با دوربین دنده عقب

پاریس اولیه

1250 €

رنگ متالیک

پایان INTENS دارای سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی، علامت نور C شکل، رنگ دو رنگ به صورت استاندارد، کمک پارک عقب، EASY LINK با صفحه نمایش 7 اینچی و ناوبری، ترمز دستی برقی با عملکرد Auto Hold، تعویض خودکار از چراغ‌های اصلی/کمپیوتر، آینه داخلی خودکار روز/شب (الکتروکروم)، فرمان چرمی، رنو MULTI-SENSE با 3 حالت رانندگی برای سبک رانندگی قابل تنظیم و شیشه‌های تیره و صفحه‌نمایش عقب.

ایمنی غیرفعال با شش کیسه هوا، پایه‌های ایزوفیکس، داشبورد دیجیتال 4.2 اینچی، صندلی عقب کشویی 16 سانتی‌متری و تاشو 1/3 2/3، شیشه‌های برقی و کنترل‌های ضربه‌ای و آینه‌های بیرونی گرم‌کن برقی از بین نمی‌رود.

کپچر جدید نیز یک است طیف کاملی از لوازم جانبی از راه اندازی بنابراین، از رکاب های روشن درب گرفته تا محافظ صندوق عقب ماژولار Easy Flex از طریق بسته کوپلینگ جمع شونده الکتریکی، همه می توانند Captur خود را با نیازها و خواسته های خود تطبیق دهند.

بسته سفارشی سازی داخلی خاکستری روشن

دستیار بزرگراه و ترافیک، آشکارساز نقاط کور، کروز کنترل تطبیقی ​​Stop & Go و فرمان گرم شونده

همه مالیات ها شامل قیمت

0 €

EASY LINK با صفحه نمایش 9.3 اینچی، سیستم صوتی Bose®، کمک پارک آسان، کمک پارک جلو و دوربین دنده عقب

کنترل ماهواره ای فرمان، 2 سوکت USB، Bluetooth®
و برنامه R&Go

کمک پارک عقب

150 یورو

میله های سقف

300 یورو

300 یورو


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: