NEW CAPTUR از قیمت های خود رونمایی کرد

*

150 یورو

2019 - قیمت های جدید رنو کپچر

دستیار بزرگراه و ترافیک، آشکارساز نقاط کور، کروز کنترل تطبیقی ​​Stop & Go و فرمان گرم شونده

کپچر جدید نیز یک است طیف کاملی از لوازم جانبی از راه اندازی بنابراین، از رکاب های روشن درب گرفته تا محافظ صندوق عقب ماژولار Easy Flex از طریق بسته کوپلینگ جمع شونده الکتریکی، همه می توانند Captur خود را با نیازها و خواسته های خود تطبیق دهند.منبع

400 یورو

گزینه های جدید CAPTUR

پایان INTENS دارای سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی، علامت نور C شکل، رنگ دو رنگ به صورت استاندارد، کمک پارک عقب، EASY LINK با صفحه نمایش 7 اینچی و ناوبری، ترمز دستی برقی با عملکرد Auto Hold، تعویض خودکار از چراغ‌های اصلی/کمپیوتر، آینه داخلی خودکار روز/شب (الکتروکروم)، فرمان چرمی، رنو MULTI-SENSE با 3 حالت رانندگی برای سبک رانندگی قابل تنظیم و شیشه‌های تیره و صفحه‌نمایش عقب.

از پایان زندگیCaptur جدید نورپردازی Full LED Pure Vision و همچنین فضایی و ماژولار بودن بیشتر را نسبت به نسل قبلی ارائه می دهد.

450 €

300 یورو

230 یورو

اثاثه یا لوازم داخلی خاص، دسته های بازو، نوار داشبورد (فقط با گیربکس دستی موجود است)

بسته سفارشی سازی داخلی Icono Orange

روکش چرم کربن تیره، صندلی راننده با تنظیم کمر، گرمکن صندلی های جلو

در نهایت، سفارشی‌سازی، که به طور گسترده در Captur مورد تحسین قرار گرفت، با کمتر از 90 ترکیب بیرونی و ظاهر رینگ‌های 18 اینچی بیشتر تقویت می‌شود. پرداخت اولیه INITIALE PARIS از زمان عرضه برای یک پیشنهاد بسیار با کیفیت ارائه می شود.

در داخل، هم از نظر سبک و هم از نظر کیفیت یک انقلاب است. مواد جدید، شخصی سازی پیشرفته (18 ترکیب و 8 حالت روشنایی موجود است)، راحتی و ارگونومی به شما امکان می دهد تجربه جدیدی را تجربه کنید. سیستم چندرسانه‌ای جدید EASY LINK بهترین فناوری‌های کنونی را به‌عنوان مثال با تکرار تلفن هوشمند یا جستجوی Google یکپارچه بومی ارائه می‌کند.

قیمت آپشن های جدید رنو کپچر (مالیات بر ارزش افزوده از تاریخ 05/11/2019)

کمک پارک عقب

کمک پارک جلو با دوربین 360 درجه

فناوری همچنین با مجموعه ای از وسایل کمکی در بهترین سطح در این رده، به ویژه با ارائه اولین گام به سمت رانندگی خودران، راه خود را به کمک های رانندگی باز کرده است. به لطف پلت فرم جدید Alliance، New Captur از نظر کارایی، راحتی و لذت رانندگی فراتر رفته است.

پاریس اولیه

پایان ZEN فناوری EASY LINK را با صفحه نمایش 7 اینچی سازگار با Android Auto™ و Apple CarPlay™، تهویه مطبوع دستی، رینگ های آلیاژی 17 اینچی، کارت هندزفری، پدل های فرمان با گیربکس EDC و آینه های تاشو الکتریکی به پایانه LIFE اضافه می کند.

300 یورو

300 یورو

250 €

بسته سفارشی سازی بیرونی خاکستری، سفید یا نارنجی

شارژر القایی

350 €

کپچر جدید اولین حضور عمومی خود را در نمایندگی‌ها در 5 نوامبر 2019 انجام می‌دهد. کپچر جدید کاملاً بازطراحی شده و در عین حال تمام ویژگی‌هایی که باعث موفقیت آن شده است، از DNA خود استفاده می‌کند و امکان سفارشی‌سازی بیرونی و داخلی را حتی بیشتر می‌کند و رانندگی خود را کاملاً تجدید می‌کند. لذت

بسته ارسال

300 یورو

کنترل ماهواره ای فرمان، 2 سوکت USB، Bluetooth®
و برنامه R&Go

لغزش های جلو و عقب، میله های محافظ درب پایین

ایمنی غیرفعال با شش کیسه هوا، پایه‌های ایزوفیکس، داشبورد دیجیتال 4.2 اینچی، صندلی عقب کشویی 16 سانتی‌متری و تاشو 1/3 2/3، شیشه‌های برقی و کنترل‌های ضربه‌ای و آینه‌های بیرونی گرم‌کن برقی از بین نمی‌رود.

راحتی را بسته بندی کنید

250 €

زندگی

400 یورو

0 €

750 €

کمک پارک جلو با دوربین دنده عقب

150 یورو

بسته شخصی سازی داخلی Signature Orange

900 یورو

1250 €

EASY LINK با صفحه نمایش 9.3 اینچی، کمک پارک جلو و دوربین دنده عقب

550 €

تودوزی خاص، تکیه گاه دست، نوار داشبورد و کنسول شناور با اهرم دنده
شیفتر الکترونیکی (فقط با گیربکس اتوماتیک موجود است)

Techno Bose® را بسته بندی کنید

همه مالیات ها شامل قیمت

رنو کپچر جدید قیمت های خود را برای فرانسه با قیمت ورودی 18600 یورو برای نسخه بنزینی TCe 100 LIFE و 23200 یورو برای نسخه دیزلی Blue dCi 95 ZEN رونمایی می کند. اکنون سفارشات برای موتورهای TCe 100، TCe 130، TCe 155، Blue dCi 95 و Blue dCi 115 در گیربکس های دستی یا اتوماتیک EDC برای فرانسه باز است.

پک تکنو

لیست تجهیزات استاندارد بسیاری از ویژگی های جدید و انحصاری را برای این سطح ارائه می دهد: بسته ایمنی فعال کامل با ترمز اضطراری فعال با تشخیص عابران پیاده و دوچرخه سواران، هشدار فاصله و خط عبور، حفظ خطوط، تشخیص علائم ترافیکی، کروز کنترل، روشن شدن خودکار چراغ ها یا تماس اضطراری

رنگ دو رنگ

600 یورو

سانروف برقی با پوشش سایبان

800 یورو

سفارشی سازی داخلی Grey Sellier

بسته امنیتی

همانطور که نیو کپچر رشد می کند (11 سانتی متر طول و نزدیک به 2 سانتی متر عرض)، به سرنشینان خود فکر می کند و به آنها فضای بیشتری، راحتی بیشتر و حجم بار بیشتری ارائه می دهد. با یک صندلی نیمکت کشویی 16 سانتی متری، دو ارتفاع کف صندوق عقب، امکان بارگیری اجسام به طول 1.57 متر و 27 لیتر فضای ذخیره سازی که هوشمندانه در محفظه سرنشین توزیع شده است، امکانات ماژولار بودن را حتی بیشتر می کند.

شهر بسته

Radio Connect R&GO

آشکارساز نقطه کور

در نهایت، پایان INITIALE PARIS تفسیر سبک جدیدی از این نسخه شناخته شده در محدوده رنو ارائه می دهد. در قسمت بیرونی، با جلوپنجره پر ستاره، چوب اسکی خاص، یک آنتن کوسه و رینگ های آلیاژی 18 اینچی برش الماس مشخص می شود. در داخل، محیط با صندلی های برقی گرم شونده با چرم تیتانیوم مشکی یا خاکستری سادلر، فرش های مخصوص فرش و رکاب درها و فرمان چرمی فوم دار و گرم شونده INITIALE PARIS بهبود یافته است. در نهایت، بهترین فناوری را با داشبورد 10.2 اینچی دیجیتال و قابل تنظیم، سیستم EASY LINK با صفحه نمایش 9.3 اینچی، سیستم صوتی کاملاً جدید Bose، EASY PARK ASSIST و تشخیص نقاط کور ارائه می دهد.

متمرکز

EASY LINK با صفحه نمایش 7 اینچی و ناوبری با آنتن کوتاه

رنگ مات ویژه

ذن

سقف، درپوش آینه، ستون های شیشه جلو

رنگ متالیک

کسب و کار

250 €

Pack Navigation

تسمه دریچه های هوا، پایه اهرم دنده و تشک های خاص

1600 €

600 یورو

دسته های بازو، نوار داشبورد (فقط با گیربکس دستی موجود است)

میله های سقف

بسته امنیتی

چرخ یدکی صرفه جویی در فضا

بسته سفارشی سازی داخلی فیروزه ای، آبی، کاراملی یا قرمز

دوربین 360 درجه

کنترل آب و هوای اتوماتیک، برف پاک کن اتوماتیک شیشه جلو

○: اختیاری ●: استاندارد *: بسته -: در دسترس نیست

رینگ های آلیاژی 17 اینچی باهاما

150 یورو

EASY LINK با صفحه نمایش 9.3 اینچی، سیستم صوتی Bose®، کمک پارک آسان، کمک پارک جلو و دوربین دنده عقب

○/*

900 یورو

دستیار بزرگراه و ترافیک، کروز کنترل تطبیقی ​​Stop & Go

شهر بسته 360 درجه

گزینه ها

150 یورو

250 €

بسته سفارشی سازی داخلی خاکستری روشن

350 €

رنگ فلزی خاص


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: