Ouest-France خدمات اشتراک خودرو رنو MOBILITY را پذیرفته است

“این سرویس نیاز به انطباق مدیریت ناوگان را برای کارکنان ما برطرف می کند.” فیلیپ تولموند، دستیار مدیر عامل گروه Ouest-France می گوید.

با Renault MOBILITY، وسایل نقلیه را می توان از یک وب سایت اختصاصی یا از یک تلفن هوشمند رزرو کرد. قفل ماشین با همان گوشی هوشمند یا با نشان شرکت باز می شود. هنگامی که کارمندان از وسایل نقلیه برای الزامات سفر کاری خود استفاده می کنند، هزینه مستقیماً به شرکت پرداخت می شود. همچنین می توان به کارمندان اجازه استفاده از این وسایل نقلیه را برای نیازهای شخصی خود در خارج از ساعات کاری داد که در این صورت صورتحساب مستقیم آنها دریافت می شود.منبع

رنو MOBILITY دیدگاه متفاوتی از استفاده از خودرو دارد. این بر اساس اصل اشتراک گذاری است، بنابراین شرکت می تواند استفاده از ناوگان خود را بهینه کند. Benoit Alleaume، مدیر فروش ناوگان رنو می گوید.

رن، 8 ژوئن 2017 – رنو و گروه Ouest-France قراردادی را برای ارائه خدمات اشتراک خودروی رنو MOBILITY در دفتر مرکزی گروه در رن به عنوان اولین گام امضا کردند. ناوگانی متشکل از دوازده وسیله نقلیه از خودروهای شهری تا MPV برای استفاده حرفه ای در اختیار کارمندان قرار خواهد گرفت.

  • ناوگانی متشکل از دوازده خودروی اشتراکی خودروی رنو در اختیار کارمندان گروه Ouest-France در رن قرار گرفته است.

منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: