Renault 4 Small Electric SUV Concept Teased; اولین نمایش در 17 اکتبر


رنو آماده است تا نام نمادین رنو 4 را که یکی از محبوب‌ترین خودروهای تولید شده این شرکت است، احیا کند. هاچ بک سطح پایه از اوایل دهه 1960 تا اواسط دهه 1990 در بازارهای بین المللی منتخب به فروش می رسید. این شرکت تصاویر تیزر جدیدی از کانسپت آتی رنو 4 را منتشر کرده است که قرار است در 17 اکتبر 2022 برای اولین بار در جهان عرضه شود.

مدل جدید یک کراس اوور الکتریکی خواهد بود و با موتور احتراقی عرضه نخواهد شد. نه تنها رنو 4، این خودروساز فرانسوی، هاچ بک 5 را نیز مجدداً معرفی خواهد کرد. با این حال، 4 به یک وسیله نقلیه ماجراجویانه‌تر تبدیل می‌شود تا از شوق SUV سود ببرد.

رنو 4 مفهومی EV

تصاویر تیزر نشان می‌دهند که کانسپت رنو 4 با لاستیک‌های آفرود بزرگ و سیستم تعلیق بالا عرضه می‌شود. این وسیله نقلیه همچنین دارای دو کاپوت است که محموله های روی سقف را ایمن می کند. SUV دارای پله های جانبی روشن و جعبه سقف است، در حالی که شیشه عقب احتمالاً دارای یک قفسه دوچرخه است.

رنو 4 هاچ بک نمادین 3.66 متر طول دارد. با این حال، انتظار می رود مفهوم به طور قابل توجهی بزرگتر باشد. این کانسپت دارای قوس‌های چرخ مربعی برای ارائه ظاهری ناهموار است، در حالی که شیشه ربع ذوزنقه‌ای شکل با خطوط نورانی آن شبیه به جد است. این شاسی بلند مفهومی آفرود نیز با لوگوی الماس عرضه می شود. این کانسپت جدید در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 رونمایی خواهد شد.

رنو همچنین در حال توسعه دو شاسی بلند جدید است. نسل سوم داستر و SUV 3 ردیفه Bigster. هر دو مدل بر روی پلت فرم ماژولار CMF-B اتحاد رنو-نیسان طراحی و توسعه خواهند یافت و با پیشرانه های هیبریدی ارائه خواهند شد.


Renault 4 Small Electric SUV Concept Teased; اولین نمایش در 17 اکتبر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: